Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG K22

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

LG K22 – wysokiej jakości folie i szkła ochronne

Właściciele smartfona LG K22 powinni zadbać nie tylko o etui chroniące smartfon, ale także folie i szkła ochronne zabezpieczające wyświetlacz urządzenia. Ekran to najwrażliwszy na uszkodzenia mechaniczne element każdego telefonu. Właśnie dlatego tak ważna jest skuteczna ochrona ekranu, którą gwarantuje osłonka na wyświetlacz od sprawdzonego producenta. Wszystkie szkła i folie ochronne, które mamy w swojej ofercie, nadają się do samodzielnego montażu. Wykazują wysoką trwałość i w żaden sposób nie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu. Nie utrudniają także korzystania z przedniego aparatu fotograficznego. Dzięki specjalnej powłoce oleofobowej osłonka na ekran jest łatwa w czyszczeniu i wolniej zbiera zabrudzenia.

Folie poliwęglanowe czy szkła hartowane – co lepsze do LG K22?

Jeśli chcesz chronić wyświetlacz w swoim LG K22, do Twojego wyboru pozostają szkła ochronne lub folie poliwęglanowe. Zarówno jedna, jak i druga osłonka na ekran ma swoje atuty. W przypadku folii poliwęglanowych ochrona ekranu dotyczy przede wszystkim zabezpieczenia wyświetlacza przed otarciami i zarysowaniami. Folie ochronne są cienkie i elastyczne, przez co niemal nie widać ich na ekranie i wykazują wysoką trwałość. Z kolei grubość i twardość, jaką mają szkła hartowane, odpowiada za ich właściwości amortyzujące. Dzięki temu szkła ochronne ograniczają do minimum ryzyko stłuczenia wyświetlacza.

Jakie cechy charakterystyczne ma telefon LG K22?

LG K22 dobrze sprawdzi się dla użytkownika, który wymaga od swojego smartfona podstawowych funkcji. Może pełnić zatem rolę telefonu służbowego lub dla starszej osoby. Smartfon posiada 6,20-calowy ekran HD+ z przednim aparatem o matrycy 5 Mpx. Czterordzeniowy procesor Qualcomm 215 współpracuje z 2 GB RAM i układem Adreno 308. Pamięć wewnętrzna ma pojemność 32 GB i można rozszerzyć ją poprzez kartę pamięci nawet o kolejne 128 GB. Tylny aparat fotograficzny korzysta z dwóch obiektywów: standardowego i do zdjęć macro. Bateria o pojemności 3000 mAh pozwala na długi czas użytkowania bez konieczności ładowania smartfona.