Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG K30

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

LG K30 - niezawodna ochrona ekranu

LG K30 to sprzęt, który nie wyróżnia się świetnymi osiągami, jednak spełnia podstawowe zadania. Nie zmienia to faktu, że jak każde mobilne urządzenie, warto wyposażyć je w szkła ochronne, które zapobiegną niepożądanym zarysowaniom czy innego typu uszkodzeniom zewnętrznym panelu dotykowego. W asortymencie etuo.pl znajduje się szereg propozycji, które skutecznie ochronią ekran Twojego smartfona. Szkła i folie na ekran są idealnie dopasowane i praktycznie niezauważalne, dzięki czemu komfort użytkowania telefonu wyposażonego w ochronę wyświetlacza jest bardzo wysoki. Oferowane przez nas folie poliwęglanowe nie wpływają także na oryginalną prezencję urządzenia. Co więcej, doskonale odwzorowują wyświetlany na ekranie obraz.

Zalety ochrony ekranu LG K30

Ochrona ekranu jest ważną kwestią, jeśli chodzi o zabezpieczenie kondycji urządzenia mobilnego, takiego jak smartfon czy tablet. Warto zatem zatroszczyć się o odpowiednie szkła i folie na ekran. Dostępne są różne modele, które różnią się grubością i funkcjonalnością. Na przykład folie poliwęglanowe są bardzo cienkie, nie mniej jednak skutecznie chronią front sprzętu przed zanieczyszczaniami i zarysowaniami. Warto pamiętać, że do każdego telefonu musi być idealnie dopasowana ochrona, z wycięciem na najistotniejsze komponenty ekranu. Z kolei szkła na ekran, dzięki swoimi właściwościom, nie tylko skutecznie zmniejszają ryzyko potłuczenia szybki wyświetlacza, ale również zabezpieczają przed zabrudzeniami i otarciami. Pamiętaj, że bez względu na to, jaka ochrona ekranu zostanie przez Ciebie wybrana, otrzymasz produkt sprawdzony i najwyższej jakości.

LG K30 - specyfikacja modelu

Smartfon LG K30 to sprzęt przeznaczony w głównej mierze dla odbiorców, którzy stawiają na budżetowe rozwiązania. Chociaż telefon uznawany jest za urządzenie przeznaczone do zadań podstawowych, to w modelu znalazła się między innymi funkcja NFC. Warto podkreślić, że w tej półce cenowej jest to moduł praktycznie niespotykany. Ponadto, K30 wyposażono w czterordzeniowy procesor Snapdragon 425, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci do dyspozycji użytkownika. Przestrzeń tę można rozszerzyć oczywiście kartą pamięci. W smartfonie zasto