Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG K40

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

LG K40 - niezawodna ochrona ekranu

Szukasz odpowiedniego zabezpieczenia na ekran modelu LG K40? Odpowiednie akcesoria znajdziesz z pewnością na etuo.pl. Mamy folie i szkła na ekran o wysokiej jakości, ale także osłony hybrydowe, jak i specjalne zabezpieczenia na tylny aparat fotograficzny. Nasze szkła i folie ochronne są nie tylko starannie wykonane, ale również precyzyjnie dopasowane do konkretnego modelu, mają również wycięcia na wszystkie komponenty. Folie i szkła ochronne na model K40 nie wpływają przy tym w żaden sposób na jakość wyświetlanego obrazu, jak i na czułość ekranu na dotyk. Przy codziennym użytkowaniu te akcesoria pozostają właściwie niewidoczne.

Zalety ochrony ekranu LG K40

Czemu zatem warto zainwestować w szkła bądź folie? Folie poliwęglanowe chronią przede wszystkim przed drobnymi rysami, które dość często pojawiają się na wyświetlaczach smartfonów. Takie dodatki jednak również maskują te już istniejące uszkodzenia. Chronią również ekran przed brudem. Szkła hartowanenatomiast nie tylko zabezpieczą przed otarciami, rysami i brudem, ale również zminimalizują ryzyko stłuczenia matrycy, gdy telefon nagle wypadnie z ręki. Mamy jednak wiele innych propozycji - na przykład trwałe i elastyczne hybrydy, łączące zalety folii i szkieł ochronnych. Są w naszej ofercie także folie do samodzielnego docięcia. Ponieważ przy upadkach często narażony jest aparat fotograficzny, mamy i specjalne osłonki na ten komponent smartfona.

LG K40 - specyfikacja modelu

LG K40 to bardzo ciekawa propozycja z segmentu smartfonów budżetowych. Ma on ekran o przekątnej 5,7 cala i wyświetla obraz w rozdzielczości HD+ - 720 na 1440 pikseli. Smartfon ma wgrany system operacyjny Android 8.1 Oreo oraz procesor MediaTek Helio P22. Pamięć operacyjna to 2 GB RAM, natomiast pamięć wewnętrzna wynosi 32 GB, choć można ją rozszerzyć przy pomocy kart microSD. Główny aparat fotograficzny ma matrycę o rozdzielczości 16 Mpix, jest też przednia kamerka z matrycą 8 Mpix. Model ma baterię o pojemności 3000 mAh oraz kilka ciekawych dodatków, na przykład czytnik linii papilarnych.