Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG K40S

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu LG K40S

Szukasz akcesoriów do modelu LG K40S. Doskonale trafiłeś! Na etuo.pl mamy szkła ochronne na ekran, folie poliwęglanowe, ale też wiele nowych rozwiązań. Na przykład zabezpieczenia hybrydowe, które łączą zalety folii i szkieł. Mamy również zabezpieczenia na tylny aparat fotograficzny. Dbamy, by każde zabezpieczenie było starannie dostosowane do rozmiarów konkretnego modelu. Szkła i folie na ekran telefonu mają też wycięcia na ważne komponenty ekranu. Dodatki nie wpływają w żaden sposób na korzystanie z telefonu. Są w stu procentach przezroczyste, więc na przykład jakość wyświetlanego obrazu pozostaje niezmienna.. Szkła i folie na ekran telefonu mają też wycięcia na wszystkie ważne komponenty ekranu.

LG K40S – zalety ochrony ekranu

Współczesne smartfony, takie jak właśnie LG K40S​, mają dość wrażliwe komponenty, w tym przede wszystkim wyświetlacze. Warto więc je jak najszybciej zabezpieczyć. Folie ochronne to przede wszystkim sposób, aby na ekranie nie pojawiały się mniejsze rysy czy otarcia. Szkła hartowane na telefon zabezpieczą natomiast również przed poważniejszymi uszkodzeniami oraz minimalizują ryzyko stłuczenia matrycy. Zarówno folie, jak i szkła chronią też ekran przed brudem. Polecamy także nowe rozwiązanie - hybrydy. Są trwałe niczym szkła, ale i elastyczne jak folie poliwęglanowe. Dobrym pomysłem jest też wybór zabezpieczenia na tylny aparat fotograficzny. Ten element jest również bardzo narażony na uszkodzenia - a naprawy zwykle są kosztowne i dosyć skomplikowane.

Specyfikacja LG K40S

LG K40S to ciekawa propozycja dla tych, którzy szukają dobrego smartfona w niewysokiej cenie. Model działa na systemie operacyjnym Android 9 Pie oraz na ośmiordzeniowym procesorze z zegarem 2 GHz. 6,1-calowy ekran typu FullVision zapewnia rozdzielczość HD+. Pamięć operacyjna w tym modelu to 2 bądź 3 GB RAM, a pamięć na dane - 32 GB. Można jednak ją rozszerzyć aż do 2 TB za pomocą kart pamięci microSD. Jest też dosyć zaawansowany zestaw do fotografii mobilnej. Główny aparat ma matrycę o rozdzielczości 13 Mpix, z tyłu jest też aparat z obiektywem szerokokątnym 5 Mpix. Z przodu jest z kolei kamerka 13 Mpix.