Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG K41S

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Ochrona ekranu LG K41S – szkła hartowane i folie poliwęglanowe

Zakup nowego telefonu to zawsze przyjemne wydarzenie. Cieszymy się zupełnie nowym LG K41S, podziwiając jego nieskazitelny wygląd i mogąc cieszyć się płynnym, niezakłócanym działaniem smartfona. Jeżeli chcemy, aby taki stan rzeczy utrzymywał się jak najdłużej, warto dodatkowo zabezpieczyć smartfon. W tym celu powstały szkła i folie na ekran, które chronią wyświetlacz przed stłuczeniami oraz zarysowaniami. Należy nabywać takie szkła hartowane lub folie poliwęglanowe, które pasują do konkretnego modelu LG K41S. Powinny nie ograniczać obsługi smartfona, jednocześnie pokrywając całą powierzchnię wyświetlacza. Aktualnie wszystkie szkła i folie na ekran są elektrostatyczne, nie zostawiają zatem śladów kleju na wyświetlaczu. Po zniszczeniu bez problemu możemy wymienić je na nowe.

Jakie szkła ochronne dla LG K41S wybrać?

Folie poliwęglanowe to lżejsza forma ochrony wyświetlacza w LG K41S. Zabezpieczają przede wszystkim przed porysowaniem się ekranu, dlatego warto stosować je razem z odpowiednim casem ochronnym. Niekiedy elastyczność i znikoma grubość folii poliwęglanowych stanowi atut – są bowiem mniej widoczne. Szkła hartowane, chociaż grubsze i bardziej widoczne, stanowią jednak pewniejszą formę ochrony. Szkło ochronne o współczynniku twardości równym 9H może chronić wyświetlacz przed pęknięciem lub stłuczeniem. To istotny atut, jeżeli mamy skłonności do upuszczania smartfona. Taki wypadek trudno jednak przewidzieć i często przytrafia się niespodziewanie. Ponieważ przezorny zawsze jest ubezpieczony, warto zatem stosować sprawdzonej jakości szkła i folie na ekran.

Charakterystyka LG K41S

6,5-calowy smartfon LG K41S posiada wysokiej klasy wyświetlacz FullVision HD+ o proporcjach 19:5,9. Telefon wyróżnia się także bardzo dobrą jakością dźwięku kanałowego dzięki rozwiązaniu DTS:X Surround. W smartfonie umieszczono baterię o pojemności 4000 mAh, która umożliwia dłuższe użytkowanie urządzenia bez konieczności jego ładowania. Na tylnym panelu obudowy znajdują się cztery obiektywy aparatu fotograficznego. Smartfon współpracuje z polskojęzycznym asystentem Google. Pamięć RAM wynosi 3 GB, a pamięć wewnętrzna 32 GB. Telefon odczytuje również karty pamięci o pojemności nawet do 2 TB.