Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG K42

Pokaż na stronie Zwiń

Wytrzymałe folie i szkła ochronne na ekran LG K42

Wyświetlacz w Twoim LG K42 to najbardziej podatny na uszkodzenia element smartfona. Na szczęście większości uszkodzeniom mechanicznym jesteś w stanie zapobiec, stosując akcesoria takie jak folie i szkła ochronne. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego folie poliwęglanowe to wyjątkowo przemyślana osłonka na ekran. Folie ochronne są cienkie i elastyczne, przez co prawie nie widać ich na wyświetlaczu. W ich przypadku ochrona ekranu polega na zabezpieczeniu przed zarysowaniami i przytarciami. Jeśli zależy Ci na minimalizacji ryzyka stłuczenia szybki ekranowej na skutek uderzenia lub upadku, rekomendujemy nasze szkła ochronne. Najlepiej sprawdzą się szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa.

LG K42 – jakie zalety posiada osłonka na ekran?

Odpowiedzialny posiadacz smartfona LG K42 zdaje sobie sprawę z tego, że po zakupie nowego telefonu należy wyposażyć go nie tylko w etui, ale również w folie i szkła ochronne. Osłonka na ekran zapobiega zarysowaniom oraz wyszczerbieniom wyświetlacza. Do takich uszkodzeń może dojść nawet w trakcie normalnego użytkowania smartfona, na przykład podczas noszenia telefonu w torebce razem z kluczami. Co więcej, grubsze i twardsze akcesoria, takie jak szkła hartowane, zapobiegają również szpecącym i niebezpiecznym stłuczeniom wyświetlacza. Każda osłonka na ekran dostępna w naszej ofercie posiada specjalną powłokę oleofobową, która ułatwia czyszczenie smartfona.

Specyfikacja techniczna smartfona LG K42

6,6-calowy LG K42 posiada duży, wąskoramkowy ekran bez notcha na przedni obiektyw. Aparat portretowy korzysta z matrycy o wielkości 8 Mpx. Z tyłu obudowy znajdują się cztery obiektywy o głównej matrycy 13 Mpx: standardowy, szerokokątny, macro i do rejestracji głębi ostrości. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P22 osiąga taktowanie na poziomie 2.00 GHz. Jego pracę wspiera 3 GB RAM. Dostępna dla użytkownika pamięć wewnętrzna to 64 GB. Lekka i smukła obudowa mieści dużą baterię o pojemności 4000 mAh. Dzięki złączu Audio Jack 3,5 mm do telefonu można podpiąć standardowe słuchawki.