Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG K5

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

5 calowy ekran o rozdzielczości 854 x 480 pikseli i czterordzeniowy procesor MediaTek 1,3 GHz - tak można opisać w skrócie LG K5. Ekonomiczny smartfon dla użytkowników ceniących prostotę opracowany został z myślą o komunikacji i przeglądaniu sieci. Trudno doszukiwać się w nim unikalnych technologii i skomplikowanych innowacji. Jednak właśnie to sprawia, że decyduje się na niego wielu zwyczajnych użytkowników. Działający na bazie Androida 5.1 telefon spełni oczekiwania większość normalnych odbiorców, którzy nie wykorzystują smartfona jako centrum rozrywki lub platformy do gier 3D.

W pozostałych zadaniach LG k5 sprawuje się bardzo dobrze i pozwala na swobodne korzystanie z dobrodziejstw technologii mobilnych. Łączność z pomocą WiFi, Bluetooth oraz LTE daje swobodny dostęp do Internetu, a GPS pozwala na swobodne używanie smartfona w roli nawigacji drogowej. Ogromną zaletą jest w tym wypadku akumulator o pojemności 1.900 mAh, który pozwoli korzystać ze smartfona przez wiele godzin bez dostępu do ładowarki i gniazdka elektrycznego.
Jak zabezpieczyć duży ekran telefonu przed uszkodzeniami? Najchętniej wybieraną opcją jest lekka i prosta w montażu folia ochronna na telefon. Jej wytrzymała powierzchnia stanowi osłonę matrycy, która opiera się zarysowaniom oraz wzmacnia ekran. Folia poliwęglanowa pozwoli zabezpieczyć ekran przed stłuczeniem przy upadku na twardą powierzchnię, pęknięciem przy uderzeniu o meble lub framugę oraz rysami i zabrudzeniami. Jeszcze lepszą ochronę gwarantuje szkło hartowane na telefon LG K5. Powierzchnia tzw. tempered glass ma twardość porównywalną z wolframem i może oprzeć się nawet zarysowaniu kluczami lub pilniczkiem do paznokci. Ogromną zaletą naszych produktów jest to, że nie zmniejszają estetyki samego urządzenia oraz czułości ekranu dotykowego.