Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG K51S

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Sprawdzona ochrona ekranu LG K51S

Szkła i folie na ekran to jedyna sprawdzona forma ochrony ekranu LG K51S. Na rynku jest dostępnych wiele różnych modeli takich akcesoriów oferujących odmienne właściwości. Folie poliwęglanowe są bardziej elastyczne, cieńsze i mniej widoczne, zwykle mają również niższą cenę. Chronią wyświetlacz przede wszystkim przed zarysowaniami wynikającymi z codziennego użytkowania. Drobne ryski mogą powstać na ekranie na przykład w wyniku noszenia smartfona w kieszeni razem z kluczami. Niestety, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że folia poliwęglanowa uchroni ekran naszego telefonu przed pęknięciem na skutek upadku. Takie właściwości posiadają natomiast szkła ochronne, szczególnie szkła hartowane na telefon, które oznaczono wskaźnikiem twardości 9H.

LG K51S – dlaczego warto chronić wyświetlacz?

Upadek lub uderzenie naszego smartfona to sytuacja, której nigdy nie planujemy. Nie jesteśmy również w stanie przewidzieć, czy wyświetlacz w telefonie ulegnie uszkodzeniu. Istnieje jednak takie ryzyko – ekran może wyszczerbić się, pęknąć lub nabyć wyraźne rysy. W istotnym stopniu zaburza to estetykę urządzenia, ale również utrudnia jego obsługę, niekiedy całkowicie ją uniemożliwiając. Jedyne stosując szkła i folie na ekran jesteśmy w stanie zminimalizować takie ryzyko. Oczywiście największe zabezpieczenie gwarantują nam szkła hartowane na ekran. Jednak jeśli dodatkowo posiadamy etui pancerne lub case w formie futerału książkowego, możemy rozważyć także folie poliwęglanowe. Jedno jest pewne – jakakolwiek forma ochrony wyświetlacza jest lepsza od żadnej.

Specyfikacja techniczna LG K51SSpecyfikacja techniczna LG K51S

Smartfon LG K51S oferuje nowoczesny design i przydatne funkcje w przystępnej cenie. Mamy do czynienia z 6,5-calowym wyświetlaczem IPS o wąskich ramkach. Duży ekran smartfona to jednak nie jedyna jego zaleta. Telefon dysponuje również 64 GB pamięci wewnętrznej i 3 GB pamięci RAM. Oferuje baterię o dużej pojemności 4000 mAh. Zastosowano w nim procesor o mocy obliczeniowej 2.30 GHz. Kolejny atut telefonu to jego możliwości fotograficzne. Mało który smartfon w tym przedziale cenowym posiada poczwórny, tylny aparat fotograficzny. Pod poziomym rzędem obiektywów umieszczono czytnik linii papilarnych.