Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG K52

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu w telefonie LG K52

Stłuczenie szybki ekranowej w wielu smartfonach wiąże się z koniecznością zakupu nowego urządzenia. Pęknięty wyświetlacz nie tylko szpeci, ale często również uniemożliwia normalne korzystanie z telefonu. Dlatego tak ważne jest to, aby stosować folie i szkła ochronne na ekran swojego smartfona. Osłonka na ekran w żaden sposób nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu lub precyzję obsługi ekranu dotykowego. Folie poliwęglanowe i szkła hartowane są niemal niewidoczne dla oka. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klejowe, jak i elektrostatyczne folie i szkła ochronne do samodzielnego montażu.

LG K52 – sprawdź nasze szkła ochronne i folie poliwęglanowe

W ofercie sklepu internetowego etuo.pl znajdują się różnego typu osłonki na ekran, które możesz dopasować do własnych potrzeb. Posiadamy cienkie i elastyczne folie ochronne, które po założeniu na wyświetlacz są niemal niewidoczne dla użytkownika. Folie poliwęglanowe skutecznie zabezpieczają ekran przed zarysowaniami i otarciami. Do wyboru pozostają również grubsze i twardsze szkła ochronne. Wybierając szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa, maksymalnie zmniejszasz ryzyko stłuczenia szybki ekranowej w wyniku upadku lub uderzenia. Dla wielu ciekawą alternatywę stanowić mogą też hybrydowe folio-szkła na ekran, łączące cechy zarówno folii ochronnych, jak i szkieł hartowanych.

Czym wyróżnia się telefon LG K52?

Smartfon z niskiej półki cenowej LG K52 posiada 6,6-calowy ekran HD+, który odświeża obraz z częstotliwością 60 Hz. Telefon zawiera baterię o pojemności 4000 mAh, dzięki czemu może pracować cały dzień bez konieczności ładowania. Pamięć wbudowana wynosi 64 Mpx, ale można rozszerzyć ją poprzez kartę pamięci o kolejne 2 TB. Pracę ośmiordzeniowego procesora MediaTek Helio P35 wspiera 4 GB RAM. Dzięki funkcji Dual SIM na smartfonie można korzystać z dwóch różnych numerów telefonu. Z tyłu obudowy mieści się poczwórny aparat fotograficzny z obiektywem standardowym, szerokokątnym, macro i do pomiaru głębi ostrości. Przedni aparat do selfie korzysta z matrycy o wielkości 13 Mpx.