61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG K61

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż
 
LG K61 - folia ochronna

LG K61 - folia ochronna

7,90 zł
/ wysyłka 24h
 
LG K61 - szkło hartowane 9H

LG K61 - szkło hartowane 9H

19,90 zł
/ wysyłka 24h

 

 
   

Zabezpiecz wyświetlacz w LG K61

Szkła i folie na ekran to inwestycja w bezpieczeństwo naszego smartfona. Nie tylko zapewniamy sobie długotrwały komfort bezawaryjnej obsługi urządzenia. Zwiększamy również prawdopodobieństwo, że przy wymianie telefony na nowy, stary będziemy mogli odsprzedać. W końcu nikt nie będzie chciał nabyć smartfona z widocznymi śladami użytkowania. Aby zabezpieczyć ekran w LG K61, możemy stosować albo szkła ochronne, albo folie poliwęglanowe. Oba warianty ochrony wyświetlacza występują w formie bezklejowej, przylegając do ekranu dzięki właściwościom elektrostatycznym. Należy jednak zadbać o to, by szkła i folie na ekran pasowały do naszego modelu telefonu. Powinny zgadzać się ich dokładne wymiary oraz wycięcia na komponenty takie jak przedni obiektyw aparatu.

Szkła hartowane i folie poliwęglanowe – porównanie

Zarówno szkła hartowane, jak i folie poliwęglanowe posiadają swoich zwolenników. Pierwsze rozwiązanie jest dedykowane najbardziej przezornym użytkownikom. Szkła ochronne jako jedyne akcesorium chronią bowiem ekran naszego smartfona przed stłuczeniem. Wynika to z ich wysokiego stopnia twardości. Dotyczy to jednak szkieł hartowanych – poznamy je po współczynniku twardości na poziomie 9H. Osoby, które wybierają folie poliwęglanowe, decydują się na nie przede wszystkim ze względu na to, że taka forma ochrony ekranu jest mniej widoczna. Folie poliwęglanowe są cienkie, a zatem bardziej elastyczne, przez co same nie mogą pęknąć lub się wyszczerbić.

Jakie możliwości oferuje LG K61?

Smartfon z niskiej półki cenowej LG K61 oferuje bardzo dobrą jakość. Po pierwsze, dysponuje 6,5-calowym wyświetlaczem FHD+. Po drugie, występuje w dwóch wariantach z dużą pamięcią wewnętrzną: 64 i 128 GB. Oferuje również przyzwoitą moc obliczeniową, posiadając 4 GB pamięci RAM i procesor 2.30 GHz. Kolejny atut telefonu to jego duża bateria o pojemności 4000 mAh. Tylny aparat fotograficzny zawiera cztery obiektywy o różnych funkcjach. Pod nimi umieszczono także okrągły czytnik linii papilarnych. Smartfon prezentuje się niezwykle estetycznie. Jego wyświetlacz posiada bardzo wąskie ramki, a tylny panel charakteryzuje się metaliczną, szczotkowaną powierzchnią.