Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG Q Stylus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

LG Q Stylus - niezawodna ochrona ekranu

Szukasz dobrego zabezpieczenia dla ekranu swojego smartfona LG Q Stylus? W ofercie sklepu etuo.pl znajdziesz zarówno szkła hartowane, jak i folie poliwęglanowe, które ochronią twój telefon przed wszelkimi rysami, otarciami, a nawet przed pęknięciami, a także przed zabrudzeniem. Stanowią też barierę przeciwko kurzowi, a - co ważne - w żaden sposób nie wpływają na wygodę używania telefonu. Funkcje dotykowe ekranu zabezpieczonego osłonką działają dokładnie tak, jak zawsze, bez zarzutu!

Zalety ochrony ekranu LG Q Stylus

Folie ochronne o twardości do 3H w skali Mohsa zabezpieczą ekran przed brudem i zarysowaniami, które mogą powstać na przykład od kluczy, monet czy innych drobiazgów, które wraz z telefonem trzymasz w kieszeni. W ofercie znajdziesz kilka wersji folii: wersji folii: takie, które pokrywają cały ekran lub też cały telefon (nie tylko front, ale też boki, tył), folie ochronne na samą matrycę, a także wersje na ekrany zakrzywione (3D). Z kolei szkła ochronne mają twardość aż do 9H w skali Mohsa, a więc trzy razy większą od folii. Dzięki czemu stanowią zabezpieczenie nie tylko przed drobnymi rysami, ale także przed pęknięciami. W przypadku upadku, znacząco zmniejszają ryzyko stłuczenia matrycy. Zmniejszają też widoczność już istniejących rys na ekranie. Wyposażone są też w wycięcia na przyciski na froncie telefonu.

LG Q Stylus - specyfikacja modelu

LG Q Stylus to bardzo ciekawy model smartfona z systemem operacyjnym Android 8.1 Oreo i funkcjami, które umożliwiają na przykład odręczne pisanie po ekranie, nawet wtedy, gdy jest on zablokowany. Dołączony do telefonu rysik ułatwia robienie szybkich notatek i szkiców, w czym nie przeszkadzają szkła i folie na ekran. Aparat tylny posiada w matrycę 16 Mpx z AF i lampę LED, zaś przedni ma 8 Mpx. Smartfon wyposażony jest w czytnik linii papilarnych, funkcję NFC umożliwiającą płatności mobilne oraz Bluetooth w wersji 4.2. Jest to więc smartfon dla osób kreatywnych i wymagających,prowadzących nowoczesny styl życia.