Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG Stylus 2 

(Liczba produktów: 1)
Sortuj
Sortuj domyślnie
Od najnowszych
Od najtańszych
Od najdroższych
Od najpopularniejszych
Wyprzedaż
LG Stylus 2 - folia ochronna

Basic

LG Stylus 2 - folia ochronna

Cena promocyjna 5,95 zł Normalna cena 11,90 zł
 

Smartfon LG Stylus 2 to urządzenie ze średniej półki, które zastąpiło nieco przestarzałego LG G4 Stylus. Poprzednik cieszył się dużym powodzeniem i również nowy model został ciepło przyjęty przez miłośników marki. Wewnątrz aparatu znalazł się wydajny, czterordzeniowy procesor z zegarem 1,2 GHz i 1,5 GB pamięci RAM. Na dane i aplikacje przygotowano 16 GB pamięci Flash, z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD. Dodatkowym atutem nowego LG jest ogromna bateria o pojemności 3.000 mAh. W połączeniu z energooszczędnymi podzespołami, pozwala ona cieszyć się dużą niezależnością od źródeł zasilania.

Smartfon wyróżnia się dużym ekranem o przekątnej 5,7 cala, który obsługiwać można standardowo – czyli palcami – lub z pomocą specjalnego rysika. Dołączony do zestawy wskaźnik z pewnością przypadnie do gustu osobom, które z racji większych dłoni mają trudność z obsługą klasycznych klawiatur dotykowych oraz użytkowników, którzy korzystają z aplikacji graficznych na urządzenia przenośne. Urządzenie pracuje na preinstalowanym systemie operacyjnym Android w wersji 6.0 Marshmallow.
Rysa na ekranie to nie błahostka. Codziennie przez wiele godzin spoglądamy na ekran telefonu i najmniejsza nawet skaza zawsze jest przed oczami użytkownika. Zarysowania i pęknięcia to w najlepszym przypadku problem estetyczny, ale poważniejsze uszkodzenie może być też przyczyną utraty telefonu. Wytrzymała folia poliwęglanowa oraz szkło hartowane na LG Stylus 2 to najskuteczniejszy i najprostszy sposób aby tego uniknąć. Lekka i prosta w montażu folia ochronna na ekran zabezpieczy delikatną matrycę przed szpecącymi rysami i utratą przejrzystości. Szkło 9H (tempered glass) to jeszcze skuteczniejsza osłona, która dzięki swojej wyjątkowej twardości potrafi znieść upadek na twardy chodnik lub kontakt z ostrą krawędzią kluczy lub schowanej w kieszeni spinki do włosów.