Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG V60 ThinQ

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

LG V60 ThinQ – szkła i folie na ekran

Im większy wyświetlacz w smartfonie, tym wyższe ryzyko jego uszkodzenia. Dotyczy to w szczególności nowoczesnych modeli telefonów, które posiadają lekkie konstrukcje. Nikt z nas nie planuje upuszczenia swojego LG V60 ThinQ, ale niespodziewanie może ono przytrafić się każdemu. Dlatego też warto stosować szkła i folie na ekran. Szkła ochronne i folie poliwęglanowe powinniśmy dopasowywać do konkretnego modelu smartfona, aby osłaniały całą powierzchnię wyświetlacza. Warto zwrócić także uwagę na jakość akcesorium ochronnego. Przykładowo jeśli interesują nas szkła ochronne, najlepiej wybierać szkła hartowane oznaczone współczynnikiem twardości 9H. Tylko takie szkła ochronne są w stanie zabezpieczyć wyświetlacz przed pęknięciem. Folie poliwęglanowe chronią go przede wszystkim przed zarysowaniami.

Dlaczego warto stosować szkła i folie na ekran LG V60 ThinQ?

Pęknięty ekran w smartfonie to zawsze spory stres. W najlepszym wypadku tracimy jedynie estetykę naszego urządzenia, w najgorszym jednak korzystanie z telefonu zostaje uniemożliwione. Wymiana wyświetlacza w LG V60 jest nie tylko droga – niekiedy może okazać się nawet niemożliwa. Ochrona, jaką stanowią szkła i folie na ekran to długoterminowa inwestycja w bezpieczeństwo naszego smartfona. Nawet jeśli szkła hartowane czy folie poliwęglanowe ulegną uszkodzeniu, z łatwością wymienimy je na nowe. To także wydatek nieporównywalnie niższy od naprawy wyświetlacza w telefonie. Szkła ochronne i folie poliwęglanowe występują aktualnie w formie bezklejowej, w żadnym stopniu nie psują zatem estetyki smartfona.

Odkryj możliwości LG V60 ThinQ

Nowy flagowiec LG V60 stanowi urządzenie multimedialne o niesamowitych możliwościach. 6,8-ekran posiada rozdzielczość Full HD+ i proporcje idealne do oglądania filmów: 20,5:9. Naszego wzroku nie rozpraszają zbędne ramki ekranowe. Ograniczono je do minimum, stosując drobny notch w kształcie kropli wody na przedni aparat fotograficzny. W ekranie wbudowano niewidoczny czytnik linii papilarnych, który nie zajmuje niepotrzebnie miejsca na obudowie. Smartfon posiada wydajny procesor 2,84 GHz, 8 GB pamięci RAM oraz 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej.