Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG Velvet

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodne szkła i folie ochronne do LG Velvet

Masz już swój wymarzony LG Velvet, jednak obawiasz się zniszczenia jego 6,8-calowego wyświetlacza? Żeby zabezpieczyć się przed taką ewentualnością, koniecznie wyposażaj go w szkła hartowane lub folie poliwęglanowe. Ochrona ekranu może polegać zarówno na zapobieganiu zarysowaniom, wytarciom, wyszczerbieniom i zabrudzeniom, jak i poważnym w skutkach pęknięciom szybki ekranowej. Każda osłonka na ekran dostępna w ofercie naszego sklepu jest łatwa w montażu i ewentualnej wymianie, nie pozostawiając żadnego trwałego śladu na wyświetlaczu smartfona. Dodatkowo nasze folie i szkła ochronne posiadają powłokę olefobową, w wyniku czego mniej gromadzą się na nich zabrudzenia.

Jaka osłonka na ekran jest najlepsza?

Zarówno folie poliwęglanowe, jak i szkła hartowane mają swoich zwolenników. To, jaka osłonka na ekran będzie Ci bardziej odpowiadać, zależy przede wszystkim od stosowanego przez Ciebie etui oraz codziennego sposobu użytkowania smartfona. Osoby, którym zależy na jak najskuteczniejszym zabezpieczeniu wyświetlacza przed uszkodzeniami mechanicznymi, powinny wybierać szkła ochronne. Szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa najlepiej amortyzują uderzenia, choć są bardziej widoczne od folii poliwęglanowych. Z kolei cieńsze i bardziej elastyczne folie ochronne zabezpieczają ekran przede wszystkim przed zarysowaniami. Najlepiej stosować je z niektórymi rodzajami etui, na przykład futerałem w formie książkowym, obudową pancerną lub casem z bumperami.

Poznaj specyfikację techniczną LG Velvet

Designerski LG Velvet posiada wyświetlacz klasy POLED o przekątnej 6,8 cala. Ekran jest nie tylko bardzo duży, ale wyświetla obraz w znakomitej rozdzielczości 1080 x 2460 pikseli. Bateria o pojemności 4300 mAh obsługuje technologię szybkiego ładowania Quick Charge 4+ oraz ładowanie indukcyjne. Wysoką moc obliczeniową na poziomie 2,4 GHz gwarantuje ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 765G. Do wyboru pozostaje wielkość pamięci RAM smartfona: 6 lub 9 GB. Wrażenie robi również potrójny, tylny aparat fotograficzny. Główny obiektyw ma matrycę 48 Mpx, a oprócz niego aparat korzysta jeszcze z obiektywu szerokokątnego oraz do pomiaru głębi ostrości.