Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG X Cam

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

 Aparaty w telefonach mają zwykle jedną poważną wadę – brak możliwości dopasowania ogniskowej do potrzeb użytkownika. LG X Cam odpowiada na potrzeby miłośników fotografii i zmienia sposób myślenia o kamerze w telefonie. Na tylnym panelu urządzenia zainstalowano aż dwa aparaty o zróżnicowanych parametrach – 13-pmegapikselowa matryca służy do klasycznej fotografii portretowej i dokumentowania codziennych wydarzeń, podczas gdy szerokokątny obiektyw z 5-megapikselowym przetwornikiem doskonale nadaje się do wykonywania zdjęć krajobrazów i panoram.

LG X Cam rozszerza możliwości użytkownika i sprawia, że w cenie jednego urządzenia można mieć dwa bardzo przyzwoite aparaty fotograficzne. To niezwykłe rozwiązanie w połączeniu z dobrą specyfikacją techniczną telefonu sprawia, że jest on godną uwagi nowinką i bardzo praktycznym narzędziem w rękach podróżnika, dziennikarza społecznego czy blogera.

Wycieczki i wyprawy narażają telefon na porysowanie i potłuczenie cennej matrycy. Szkło hartowane i folia poliwęglanowa to najlepsze metody na to, aby nieprzyjemne niespodzianki nie przytrafiły się żadnemu z użytkowników LG X Cam. Duży ekran phabletów jest szczególnie podatny na potłuczenie. Łatwa w montażu folia ochronna pozwoli zminimalizować ryzyko uszkodzenia dzięki wytrzymałej i odpornej na rysy powierzchni. Szkło 9H gwarantuje zabezpieczenie wyświetlacza nawet przed uderzeniem o twardą posadzkę lub zarysowaniem ostrym narzędziem. Precyzyjne wykonanie i doskonałe dopasowanie do wymiarów i kształtów urządzenia sprawiają, że szkło i folia nie zmienią eleganckiego wyglądu LG X Cam i po zamontowaniu będą praktycznie niewidoczne. W ofercie sklepu znajdują się jedynie sprawdzone akcesoria bardzo wysokiej jakości.