Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG X Power 3

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

LG X Power 3 - niezawodna ochrona ekranu

LG X Power 3 to to kolejny model z serii, następca LG X Power 2. Ten lubiany telefon na pewno dłużej posłuży i będzie lepiej działać, jeśli zaopatrzymy go w efektywną i wytrzymałą osłonę wyświetlacza. Takie funkcje z powodzeniem spełniają szkła hartowane i folie poliwęglanowe, których wiele wariantów znajdziesz w sklepie etuo.pl. Ilość dostępnych szkieł jest na tyle duża, że każdy użytkownik bez problemu dobierze coś w sam raz dla siebie.

Zalety ochrony ekranu LG X Power 3

Szkła ochronne do telefonu LG są przede wszystkim w całości dostosowane do tego konkretnego modelu. Ponadto szkła ochronne doskonale przylegają do ekranu, chroniąc go przed różnymi zarysowaniami, otarciami czy zanieczyszczeniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Szkła i folie na ekran są ponadto zaopatrzone w powłokę oleofobową, dzięki której dużo łatwiej usuniesz nie tylko zabrudzenia, ale też tłuste plamy czy odciski. Kluczową zaletą folii poliwęglanowych jest nie tylko ich elastyczność, ale również minimalna grubość i zupełna transparentność, dzięki czemu jest ona w zasadzie niewidoczna po prawidłowej aplikacji. Wszystkie komponenty telefonu również są całkowicie dostępne, gdyż szkła dedykowane temu modelowi posiadają dostosowane wcięcia. Warto wspomnieć, że żadna osłona matrycy nie zakłóca funkcji dotykowych urządzenia ani jego wyglądu.

LG X Power 3 - specyfikacja modelu

Szkła i folie na ekran modelu X Power 3 są tym bardziej znaczące, że kluczowym elementem wyposażenia tego smartfona jest wyświetlacz i ogólny wygląd frontowego panelu. Koreańczycy zdecydowali się bowiem postawić na tradycyjne proporcje (16:9). Smartfon ten więc na pewno spodoba się osobom przywiązanym do bardziej tradycyjnych telefonów. Za wydajność jest odpowiedzialny układ MediaTek MT6750, złożony między innymi z 8-rdzeniowego procesora. Natomiast sam wyświetlacz posiada przekątną 5.5 i charakteryzuje się rozdzielczością HD (1280 x 729 pikseli). Wyświetlacz został wykonany w technologii IPS. Na froncie jest coś dla amatorów selfie, czyli specjalnie tej funkcji dedykowana kamera 5MP z szerokim kątem o wartości 120 stopni, idealna do zdjęć krajobrazowych.