Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG X Screen

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

 Nowy LG X Screen to telefon koncepcyjny. Producenci postanowili nieco odświeżyć rynek i wprowadzili nową ideę, której owocem jest między innymi ten aparat. Urządzenie wyposażono w dwa wyświetlacze dotykowe – główny o przekątnej 4,93 cala oraz ekran pomocniczy mierzący zaledwie 1,76 cala. Zadanie dużego wyświetlacza jest takie samo jak w każdym innym telefonie, ale powiew świeżości wprowadza mniejsza matryca. Dzięki takiej konfiguracji smartfon może informować o nadejściu wiadomości lub pokazywać godzinę bez konieczności wzbudzania głównego wyświetlacza.

Na pomocniczym paneli można także zgrupować ulubione skróty do najczęściej używanych aplikacji. LG X Screen może całkowicie zmienić sposób konstrukcji nowoczesnych aparatów i przyczynić się do pozytywnych zmian na rynku. Czterordzeniowy procesor z zegarem 1,14 GHz, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci FLASH to wystarczająco dużo, aby wygodnie korzystać z większości dostępnego dla systemu Android oprogramowania.

Podwójny ekran wymaga podwójnej ochrony. Folia ochronna dostępna w naszym sklepie gwarantuje, że oba wyświetlacze LG X Screen zabezpieczone zostaną przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami i porysowaniem. Folia poliwęglanowa łączy w sobie wiele zalet – jest lekka, niedroga i niezwykle prosta w montażu. Nawet niedoświadczony użytkownik poradzi sobie z tym zadaniem bez większych problemów. Szkło hartowane pozwoli zabezpieczyć ekran nawet przed brutalnym traktowaniem. Upadek na beton, uderzenie o rant mebli, porysowanie kluczami – te problemy nie dotyczą użytkownika, który zdecydował się na wysokowytrzymałe szkło 9H. Wszystkie dostępne szkła i folie wykonane zostały z wysoką precyzją i nie zmieniają wyglądu telefonu ani czułości ekranu dotykowego.