Szkła hartowane i folie ochronne na telefon LG X Style

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Seria X od LG to unikalna koncepcja – koreański koncern uznał, że nigdy nie uda się zadowolić wszystkich użytkowników i postanowił stworzyć kolekcję smartfonów, w której każdy z modeli wyróżniać będzie się konkretną cechą. LG Max otrzymał duży ekran, LG Cam – podwójny aparat, a LG Style wyróżnia się niezwykle elegancką linią i projektem estetycznym. Na szczególną uwagę zasługuje w jego wypadku wyjątkowo smukła obudowa, której grubość nie przekracza nawet 7 milimetrów. Mimo tak niewielkiej ilości miejsca, koncern LG zdołał umieścić w obudowie bardzo wydajny procesor Quallcom Snapdragon 410, którego cztery rdzenie taktowane są z częstotliwością 1,2 GHz.

Dodatkowo smartfon wyposażony został w układ graficzny Adreno 306 oraz 1,5 GB pamięci RAM. Na aplikacje, fotografie i dane użytkownika przeznaczono 16 GB pamięci wewnętrznej. LG X Style posiada dwa aparaty w klasycznym układzie – główny obiektyw tylny wykonuje zdjęcia z pomocą matrycy 13-megapiskelowej, a na selfie zarezerwowano przednią kamerę z matrycą 5-megapikselową.
LG X Style powstał z myślą o miłośnikach piękna i fanach stylowych urządzeń mobilnych – każdy, kto ceni sobie doskonały wygląd wie, że warunkiem perfekcyjnej prezencji jest zachowanie wszystkich elementów smartfona w idealnym stanie. Duży ekran dotykowy jest najbardziej newralgiczną częścią – to właśnie wyświetlacz najszybciej pokrywa się rysami i pęknięciami. Folia ochronna na ekran oraz wysokowytrzymałe szkło 9H pozwolą zabezpieczyć jego gładką powierzchnię przed wszelkimi niebezpieczeństwami. Zarówno folia poliwęglanowa, jak i szkło hartowane są niezwykle cienkie i bardzo proste w samodzielnym montażu. Perfekcyjne dopasowanie do kształtu i wymiarów to gwarancja idealnego wyglądu zabezpieczonego ekranu oraz pewność perfekcyjnej ochrony w każdych warunkach.