Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Meizu M3 Note

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Meizu M3 Note stał się bardzo udanym przedstawicielem średniej półki urządzeń mobilnych do codziennego użytkowania. Jego specyfikacja stawia go bardzo wysoko pod względem wydajności pracy i uniwersalności, ale jednocześnie smartfon pochwalić może się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Chińscy producenci znani są z budowania sprzętu, który dorównuje technicznie modelom z Zachodu i jednocześnie wpasowuje się w finansowe możliwości odbiorców Europejskich. Sercem smartfona jest bardzo wydajny procesor ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P10, który pracuje na bazie ośmiu pełnoprawnych rdzeni o taktowaniu 2 GHz – nie ma tutaj podziału na część główną i pomocniczą.

Urządzenie wyposażono w doskonały aparat główny z matrycą 13 megapikseli oraz aparat przedni, który pozwala na wykonywanie selfie w rozdzielczości 5 megapikseli. Ogromną zaletą jest bardzo funkcjonalny akumulator o pojemności aż 3.200 mAh. Pracą Meizu M3 Note zarządza autorski system Flyme OS, którego postawą stał się standardowy Android w wersji 5.1 Lollipop.
Ochrona ekranu przed uszkodzeniem jest chyba najważniejszą rzeczą, o którą zadbać musi posiadacz każdego smartfona. Model Meizu M3 Note posiada duży ekran i w jego przypadku folia poliwęglanowa lub szkło hartowane jest prawdziwą koniecznością. Zabezpieczenie wyświetlacza dotykowego pozwala cieszyć się nowym sprzętem bez obaw o pęknięcie delikatnego ekranu lub pojawienie się szpecących rys. Szkło 9H ochroni matrycę nawet przed zarysowaniem ostrym przedmiotem, a dodatkowo jest on montowany tak samo prosto jak folia ochronna na ekran. Prezentowane akcesoria nie zmniejszają czułości zabezpieczonego ekranu i nie pogarszają jakości wyświetlanej grafiki ani nasycenia kolorów czy kątów widzenia.