Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Meizu M6t

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Meizu M6t - skuteczna ochrona ekranu!

Jak skutecznie zabezpieczyć swój telefon przed efektami stłuczenia czy zarysowania, które potrafi skutecznie zepsuć przyjemność z jego używania? Szkła hartowane i folie ochronne, które proponujemy w sklepie internetowym etuo.pl to wysokiej klasy osłonki, odporne na stłuczenia i chroniące przed zarysowaniami. Szkła ochronne pozwalają ochronić aparat nawet przed stłuczeniem matrycy. Ponadto można dzięki nim uniknąć zarysowań wyświetlacza, otarć i zabrudzeń powstających w trakcie jego codziennego użytkowania. Twardość szkieł sięgająca 9H w skali Mohsa nie przeszkadza jednak w normalnym używaniu aparatu i wszystkich jego funkcji. Dedykowane poszczególnym modelom szkła mają bowiem wycięcia w miejscach gniazd i dostępu do komponentów aparatów. Można więc bez ich zdejmowania używać wygodnie aparatu fotograficznego lub kamery, słuchać muzyki czy ładować telefon. Folie ochronne wykonane z poliwęglanu to nieco cieńsze osłony zabezpieczające telefony, o twardości 3H w skali Mohsa. Potrafią jednak skutecznie zamaskować już istniejące rysy i ochronić telefon przez nowymi. W pełni przezroczyste i idealnie dopasowane do kształtów ekranu, w żaden sposób nie zaburzają jego funkcji dotykowych i pozwalają cieszyć się jego przedłużoną trwałością. Folie poliwęglanowe dostępne są ponadto w wersjach zakrywających matrycę, cały ekran lub cały telefon, łącznie z jego tyłem i bokami lub przeznaczone na ekrany zakrzywione.

Zalety ochrony ekranu telefonów Meizu M6t

Szkła i folie na ekran to niezbędne we współczesnych nam czasach wyposażenie dla każdego, kto intensywnie używa na co dzień telefonu w sytuacjach zawodowych i prywatnych, a jednocześnie chce zadbać o jego długą trwałość. Pełna przezroczystość szkieł i folii w żaden sposób nie utrudnia korzystania z funkcji dotykowych telefonu, a w zamian za to gwarantuje, że będziemy mogli cieszyć się długo jego wyglądem i możliwością używania wszystkich dodatkowych komponentów.

Meizu M6t - specyfikacja modelu

Szkła i folie stworzone z myślą o telefonie Meizu M6t skutecznie zabezpieczą model nazywany konkurentem Xaiomi Redmi 5. To tańsza wersja Meizu M6S. Nowość ma przyciągać użytkowników 5,7-calowym ekranem w rozdzielczości HD+ i podwójnym aparatem fotograficznym.