Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Meizu M8

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Meizu M8 - niezawodna ochrona ekranu

Co zrobić, by wzmocnić ekran telefonu - najbardziej wrażliwą część współczesnych smartfonów, w tym modelu Meizu M8? Można na przykład postawić na szkła i folie na ekran z oferty etuo.pl. Wszystkie nasze dodatki są starannie dopasowane do wymiarów każdego modelu, mają również wycięcia na ważne komponenty. Folie i szkła ochronne przy tym nie zaburzają funkcji dotykowych ekranu oraz są zupełnie przezroczyste. Na etuo.pl można znaleźć także hybrydy oraz specjalne zabezpieczenia na tylne kamerki fotograficzne.

Zalety ochrony ekranu Meizu M8

Wyświetlacze często ulegają uszkodzeniom. Czasem są to tylko drobne rysy, ale czasem - poważne uszkodzenia. Jak się więc zabezpieczyć, biorąc pod uwagę, jak drogie i uciążliwe są naprawy? Folie poliwęglanowe są stosunkowo lekkie i elastyczne, a przy tym doskonale chronią przed mniejszymi rysami oraz otarciami. Szkła hartowane natomiast minimalizują też ryzyko wystąpienia poważniejszych, na przykład stłuczenia matrycy. Zarówno szkła, jak i folie ochronne są też dobrym zabezpieczeniem przed brudem. Ciekawą opcją są także hybrydy - inaczej folio-szkła. Są one elastyczne niczym folie, ale i twarde niczym szkła. Mamy także specjalnie wyprofilowane zabezpieczenia na aparaty - a ten komponent często pozostaje niechroniony. Każdy więc może znaleźć odpowiednią osłonkę w sam raz na siebie - i korzystać ze swojego smartfona przy większym komforcie psychicznym.

Meizu M8 - specyfikacja modelu

Meizu M8 to budżetowy i dość lekki smartfon, ale z wyróżniającymi się parametrami. Działa na systemie Android 8.1 Oreo z nakładką Flyme 7.1 oraz na procesorze MediaTek Helio P22. Wyświetlacz IPS z kolei ma rozdzielczość 1440 na 720 pikseli oraz przekątną 5,7 cala. Pamięć operacyjna to 4 GB RAM, a pamięć użytkowa - 64 GB. Tą ostatnią można jednak rozszerzyć poprzez karty microSD do 128 GB. Pojemność baterii w modelu M8 wynosi natomiast 3100 mAh. Smartfon jest wyposażony również w dobry sprzęt fotograficzny. Główny aparat z matrycą 12 Mpix, a przednia kamerka do "selfie" ma rozdzielczość 5 Mpix.