Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Meizu Pro 6

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Meizu Pro 6 może zachwycić swoją niezwykle elegancką obudową, ale prawdziwie rozmarzone westchnienia miłośników komórek budzi jego wnętrze. W środku pięknego smartfona pracuje pierwszy na rynku procesor mobilny dziesięciordzeniowy z podziałem na trzy klastry: 4 x 1,4 GHz, 4 x 2,0 GHz i 2 x 2,5 GHz. Meizu Pro 6 otrzymał czytnik linii papilarnych pod ekranem i wyposażony został w niezwykle ciekawy system audio. Zastosowany głośnik NXP Smart PA System samodzielnie dopasowuje parametry dźwięku do warunków otoczenia, dzięki czemu muzyka nie traci na jakości w żadnych okolicznościach. Dodatkowo system zapewnia odtwarzanie w jakości Hi-Fi i pracuje dwukierunkowo.

Oznacza to, że membrana głośnika może służyć jako mikrofon do nagrywania audio w bardzo wysokiej jakości. Dla audiofilów, którzy nie rozstają się ze słuchawkami bardzo dobrą wiadomością jest też wykorzystanie nowego wzmacniacza CS43L36 Cirrus Logix. Jakość tego przetwornika jest bardzo wysoka, ale jednocześnie zapewnia on zużycie na poziomie jednej czwartej tego, którego wymagały preampy w poprzednich modelach Meizu.
Wysokiej klasy wyświetlacz w modelu Meizu Pro 6 zapewnia wysoką jakość obrazu i dużo przyjemności z jego użytkowania – wszystko to może popsuć jedna głębsza rysa. Ekran zarysować można bardzo łatwo – wystarczy włożyć go do torebki razem z pilniczkiem do paznokci lub kluczami. W takim wypadku telefon bezpowrotnie traci na urodzie i funkcjonalności. Folia ochronna na wyświetlacz lub szkło hartowane pozwoli uniknąć takich przypadków i zachować na długo idealny stan ekranu. Dodatkową zaletą naszych produktów jest to, że zarówno wysokowytrzymałe szkło 9H jak i folia poliwęglanowa dopasowane zostały idealnie do wymiarów ekranu – gwarantuje to dyskrecję i zachowanie pełnej estetyki urządzenia.