Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Edge

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu w smartfonie Motorola Edge

Jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się zjawiskową estetyką smartfona Motorola Edge, koniecznie zadbaj o jego odpowiednią ochronę. Ważne jest nie tylko zabezpieczenie obudowy telefonu, ale również jego ochrona wyświetlacza. W tym celu niezwłocznie wyposaż się w takie akcesoria jak etui na telefon oraz osłonka na ekran. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości folie i szkła ochronne, które nadają się do samodzielnej, bezpośredniej aplikacji na ekran urządzenia. Folie i szkła ochronne są niemal niewidoczne przy codziennym użytkowaniu, nie zaniżają estetyki wyświetlanego obrazu i nie utrudniają obsługi smartfona. Ponieważ folie poliwęglanowe i szkła hartowane mają właściwości elektrostatyczne, ich montaż nie wymaga stosowania kleju.

Folie i szkła ochronne – czym różnią się między sobą?

Chociaż zarówno folie poliwęglanowe, jak i szkła hartowane określane są jako osłonka na ekran, pod wieloma względami różnią się one między sobą. Przede wszystkim folie ochronne są cieńsze i bardziej elastyczne od szkieł hartowanych. Mniej widać je na ekranie smartfona, ulegają wolniejszemu zużyciu, jednak zabezpieczają wyświetlacz przede wszystkim przed zarysowaniami. Z kolei twardsze i grubsze szkła ochronne są bardziej widoczne i kruche, jednak skuteczniej amortyzują ewentualne upadki lub uderzenia telefonu. Tylko w ten sposób mogą one zapobiegać najbardziej niepożądanym uszkodzeniom szybki ekranowej, czyli jej pęknięciom czy stłuczeniom.

Zjawiska Motorola Edge – odkryj jej potencjał

Smartfon Motorola Edge został wyposażony w wysokiej klasy, niemal bezramkowy ekran OLED Endless Edge o przekątnej równej 6,7 cala. Z ekranem zintegrowano również czytnik linii papilarnych. Za jego wysoką moc obliczeniową odpowiada zawartość ośmiordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon z układem graficznym Adreno 620 oraz 6 GB RAM. Równie wysoką jakość prezentuje zastosowana w smartfonie bateria o pojemności 4500 mAh, która obsługuje technologię szybkiego ładowania TurboPower. Motorola Edge posiada potrójny, tylny aparat fotograficzny. Składa się on z obiektywu standardowego 64 Mpx, szerokokątnego oraz teleobiektywu. Dzięki układowi NFC można płacić smartfonem zbliżeniowo.