Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Moto E5 Play 5.2 (US Version)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola Moto E5 Play 5.2 (US Version) - niezawodna ochrona ekranu

Folie i szkła na ekran to zazwyczaj pierwsze akcesoria, jakie dobiera się do nowego smartfona. Na etuo.pl mamy szeroki wybór takich dodatków do modelu Motorola Moto E5 Play 5.2 (US Version). Są oczywiście wysokiej jakości szkła i folie ochronne, ale poza tym proponujemy jeszcze hybrydy oraz specjalne osłony na aparat fotograficzny, umieszczony z tyłu telefonu. Wszystkie nasze akcesoria na model Motorola Moto E5 Play są oczywiście starannie dopasowane do wymiarów tego telefonu, mają też wycięcia na istotne komponenty. Mamy też w ofercie folie i szkła ochronne do samodzielnego wycięcia.

Zalety ochrony ekranu Motorola Moto E5 Play 5.2

Jeśli pragniesz zabezpieczyć wyświetlacz swojego telefonu, to najmocniejszą propozycją są szkła hartowane. Zabezpieczają one przed zarysowaniami oraz przed brudem, ale również ograniczają ryzyko stłuczenia ekranu. Folie poliwęglanowe z kolei ochronią ekran przed brudem i mniejszymi rysami, ale także zamaskują już istniejące mniejsze uszkodzenia. Hybrydy, czyli inaczej folio-szkła, łączą natomiast zalety obu rozwiązań. Są zarazem mocne, jak i elastyczne. Niechronionym elementem często pozostają jednak aparaty w telefonach. Stąd nasza propozycja specjalnych szkieł i folii na model Motoroli, które wzmocnią i tę część urządzenia. Folie i szkła na ekran są w zupełności przezroczyste, więc nie zmieniają jakości wyświetlanego ekranu. Niezmienna pozostaje też czułość ekranu na dotyk.

Motorola Moto E5 Play 5.2 (US Version) - specyfikacja modelu

Motorola Moto E5 Play 5.2 (US Version) to nieduży, ale bardzo interesujący smartfon. Działa on na systemie Android 8.0 i procesorze Qualcomm Snapdragon 425 z zegarem 1.4 GHz. Telefon ma 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej. Pamięć można jednak zwiększyć do 256 GB za pomocą kart. 5,2-calowy ekran IPS LCD ma rozdzielczość 720 na 1280 pikseli. W Moto E5 Play są dwa aparaty fotograficzne. Pierwszy, przedni, ma matrycę o rozdzielczości 8 Mpix, a przedni - o rozdzielności 5 Mpix. Oba aparaty mają lampę błyskową LED. Telefon waży zaledwie 150 g i jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych - czarnej, srebrnej oraz szarej.