Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Moto E6

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola Moto E6 - niezawodna ochrona ekranu

Nie od dzisiaj wiadomo, że każdy smartfon wymaga odpowiedniego zabezpieczenia, by móc skutecznie chronić go przed wszelkimi uszkodzeniami. Dotyczy to również telefonu Motorola Moto E6. Kolorowe etui pozwoli nadać mu indywidualny i wyjątkowo ciekawy styl. Warto jednak zadbać nie tylko o unikalny wygląd telefonu, ale przede wszystkim o jego ekran, który może z łatwością stłuc się lub zarysować. Aby ochrona ekranu telefonu była skuteczna, warto skorzystać ze specjalistycznych szkieł i folii na ekran . W ofercie naszego sklepu znajdują się dedykowane temu modelowi szkła ochronne oraz specjalne folie poliwęglanowe.

Zalety ochrony ekranu Motorola Moto E6

Ekran Motoroli zabezpieczysz wybierając wyjątkowo odporne szkła i folie na ekran. Szkła dedykowane dla tego modelu są hartowane. Dzięki nim już nie musisz się martwić o uszkodzenia mechaniczne ekranu swojego smartfona. Telefon trudniej zarysować, otrzeć lub trwale go zabrudzić. Matryca ma odpowiednią ochronę. Zaletą szkła jest jego przezroczystość oraz to, że funkcje dotykowe telefonu pozostają bez zmian. Dedykowane szkła hartowane mają poza tym wycięcia na najważniejsze elementy telefonu. Są dopasowane do całości ekranu lub do samej matrycy. Jeśli wolisz folię ochronną, skorzystaj z naszych folii poliwęglanowych. Folie te mają twardość do 3H w skali Mohsa. Są więc mniej odporne na mechaniczne uszkodzenia niż szkła hartowane, ale równie dobrze chronią przed drobnymi zarysowaniami czy zabrudzeniem. Oferowany przez nas produkt jest cienki i przezroczysty, więc zlewa się estetycznie z telefonem, pozostając prawie niewidocznym. Gdy ekran telefonu ma drobne rysy, folia je efektywnie zamaskuje. Dedykowane Motoroli E6 folie mają odpowiednie wycięcia, aby nie zaburzać najważniejszych funkcji telefonu. Odpowiednie produkty można stosować na ekran, matrycę lub zabezpieczyć nimi cały telefon.

Motorola Moto E6 - specyfikacja modelu

Motorola Moto E6 jest wielofunkcyjnym, budżetowym i popularnym smartfonem znanej od lat 90-tych marki produkującej telefony komórkowe. Model jest kompaktowym, wygodnym i wydajnym telefonem, który pracuje na systemie Android. Ma 13-megapikselowy aparat główny i moduł do selfie o rozdzielczości 5 MP oraz czytnik linii papilarnych.