Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Moto E6 Play

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola Moto E6 Play - niezawodna ochrona ekranu

Kupiłeś nowy smartfon? Nie czekaj i natychmiast pomyśl o jego odpowiednim zabezpieczeniu. Smartfony to bardzo wydajny i bez wątpienia coraz bardziej wielofunkcyjny sprzęt, który wielu osobom jest na co dzień niezbędny, choćby w pracy. Niestety, mimo licznych udoskonaleń, ten rodzaj sprzętu pozostaje niezwykle delikatny. Jeśli więc jesteś nowym właścicielem telefonu Motorola Moto E6 Play, zerknij na folie ochronne dostępne w sklepie etuo.pl, by uchronić się od przykrych niespodzianek.

Zalety ochrony ekranu Motorola Moto E6 Play

Folie poliwęglanowe i szkła hartowane zabezpieczają ekran telefonu przed potencjalnymi uszkodzeniami. Dzięki nim, komórka nie porysuje się wrzucony do torebki razem z mnóstwem drobiazgów, z których niektóre, jak monety, klucze czy spinki do włosów, mogą mieć ostre krawędzie. Szkła ochronne są nieco grubszą alternatywą do folii i chronią telefon nie tylko przed zarysowaniami, ale w dużej mierze zmniejszają ryzyko stłuczenia ekranu podczas upadku. Zdecydowanie warto zainwestować w to rozwiązanie, choć jest ono nieco droższe, jeśli zdarza się, że telefon wypada nam z rąk lub spada na ziemię. Szkła i folie na ekran to podstawowe akcesoria, bez których nie może obejść się żaden właściciel telefonu. Wśród oferowanych przez etuo.pl produktów znajdują się szkła i folie na ekran od sprawdzonych producentów. Zabezpiecz ekran szkłem hartowanym i używaj telefonu swobodnie wtedy, gdy go potrzebujesz, mając pewność, że jest bezpieczny.

Motorola Moto E6 Play - specyfikacja modelu

Nowoczesny, dotykowy smartfon Moto E6 Play z systemem Android 9.0 Pie, wprowadzony zostanie na rynek w ostatnim kwartale właśnie mijającego roku. Telefon ten wyposażony jest w przedni i tylni aparat o odpowiednio 13 (plus 2) i 8 megapikselach. Czytnik linii papilarnych ułatwia ochronę naszych danych, a ponad 6-calowy wyświetlacz zajmuje aż 80 procent powierzchni obudowy, co ułatwia zarówno korzystanie z internetu, jak i przeglądanie zdjęć czy czytanie tekstów.