Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Moto E6 Plus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola Moto E6 Plus - niezawodna ochrona ekranu

Jesteś posiadaczem smartfona Motorola Moto E6 Plus? A może dopiero planujesz taki zakup? Najlepiej już teraz przyjrzyj się ofercie etuo.pl. Ochrona ekranu telefonu jest niezwykle istotna, a my mamy wysokiej jakości szkła i folie na ekran. Są u nas zarówno szkła hartowane, folie poliwęglanowe, jak i hybrydy czy zabezpieczenia na aparaty fotograficzne. Wszystkie są dostosowane do wymiarów modelu Moto E6 Plus. Mają wycięcia na ważne komponenty i nie zaburzają żadnych funkcji ekranu.

Zalety ochrony ekranu Motorola Moto E6 Plus

Nasze folie poliwęglanowe zabezpieczają przede wszystkim przed drobnymi rysami oraz zabrudzeniem. Mogą również maskować mniejsze uszkodzenia, jeśli oczywiście te już wcześniej się pojawiły na wyświetlaczu. Znacznie mocniejsze są natomiast szkła ochronne. Te chronią nie tylko przed zarysowaniami czy otarciami, ale też minimalizują ryzyko stłuczenia się ekranu czy innych poważniejszych uszkodzeń. Można jednak wybrać połączenie obu rozwiązań. W ofercie są u nas także hybrydy, które łączą zalety szkieł i folii. Są zarazem trwałe, jak i elastyczne. Mamy również osłonę na tylne aparaty fotograficzne. To też polecane rozwiązanie, bo ten komponent jest często zupełnie niechroniony i narażony na uszkodzenia. Warto więc wybrać od razu komplet zabezpieczeń - to może pozwolić uniknąć napraw, które zwykle są nie tylko kosztowne, ale również długie i uciążliwe.

Motorola Moto E6 Plus - specyfikacja modelu

Motorola Moto E6 Plus należy do segmentu budżetowych smartfonów, ale wyróżnia się bogatym wyposażeniem oraz wieloma ciekawymi rozwiązaniami. Działa na systemie Android 9 Pie oraz na procesorze Mediatek Helio P22 z ośmioma rdzeniami. Wyświetlacz to 6,1-calowy IPS LCD, który zapewnia rozdzielczość 1560 na 720 pikseli. Pamięć RAM wynosi maksymalnie 4 GB, a pamięć na dane - 64 GB. Można ją jednak poszerzyć do 512 GB poprzez karty microSD. Główny aparat fotograficzny ma matrycę 13 Mpix, a przednia kamerka - 8 Mpix. Model ma między innymi czytnik linii papilarnych, funkcję dual SIM oraz stosunkowo mocną baterię o pojemności 3000 mAh.