Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Moto E7

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Wytrzymała osłonka na ekran Motorola Moto E7

Najskuteczniejszy sposób, aby chronić wyświetlacz w Motoroli Moto E7, to regularne zabezpieczanie ekranu poprzez folie poliwęglanowe lub szkła hartowane. Każda osłonka dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego nadaje się do samodzielnego montażu. Po zużyciu folie i szkła ochronne z łatwością wymienisz na nowe. Ochrona ekranu nie zostawia żadnego trwałego śladu na wyświetlaczu, nawet jeśli wybierzesz klejowe szkła ochronne. Po aplikacji osłonka na ekran jest niemal niewidoczna dla oczu. Nie wpływa także w żaden sposób na jakość wyświetlanego obrazu albo czułość wyświetlacza na dotyk.

Motorola Moto E7 – folie i szkła ochronne w naszej ofercie

Bogata oferta naszego sklepu internetowego pozwoli Ci dopasować idealne folie ochronne lub szkła hartowane do smartfona Motorola Moto E7. Do Twojej dyspozycji pozostają zarówno cienkie i elastyczne folie poliwęglanowe, jak i grube i twarde szkła ochronne. Co więcej, oferujemy również hybrydowe folio-szkła, które łączą wysoką twardość z bardziej elastyczną formą. Możesz wybrać folie i szkła ochronne z wycięciem na przedni obiektyw albo całościowe, które w pełni pokrywają front smartfona. Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko stłuczenia szybki ekranowej na skutek uderzania lub upadku telefonu, polecamy w szczególności nasze szkła hartowane. Takie szkła ochronne charakteryzują się twardością 9H w skali Mohsa i grubością 0,33 mm.

Specyfikacja techniczna Motorola Moto E7

6,2-calowa Motorola Moto E7 to telefon z niskiej półki cenowej o dobrych parametrach technicznych. Serce smartfona stanowi ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 632, którego pracę wspomaga 2 GB RAM i układ graficzny Adreno 506. Do wyboru pozostają dwie pojemności pamięci wewnętrznej: 32 lub 64 GB. Bateria 3350 mAh obsługuje standard szybkiego ładowania. Tylny aparat fotograficzny składa się z dwóch obiektywów: standardowego i do pomiaru głębi. Pod modułem fotograficznym miejsce zajmuje okrągły czytnik linii papilarnych. Przedni aparat osadzono na ramce ekranu i dysponuje on matrycą o wielkości 5 Mpx. Ekran wyświetla obraz w jakości HD+.