Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Moto G 5G Plus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Sprawdzona osłonka na ekran telefonu Motorola Moto G 5G Plus

Jedno z najbardziej dotkliwych uszkodzeń mechanicznych smartfona to pęknięcie szybki jego wyświetlacza. Stłuczony ekran nie tylko prezentuje się źle pod kątem wizualnym, ale może także uniemożliwiać normalną obsługę telefonu. Właśnie z tego powodu do smartfona Motorola Moto G 5G Plus należy stosować folie poliwęglanowe lub szkła ochronne. Wszystkie folie i szkła ochronne dostępne w naszej ofercie pochodzą od zaufanych producentów. Każda osłonka na ekran posiada powłokę olefobową i jest w stu procentach przezroczysta. Dzięki temu ochrona ekranu w żaden sposób nie wpływa na jakość obrazu czy komfort użytkowania.

Folie i szkła ochronne – czym różnią się między sobą?

Zarówno szkła hartowane, jak i folie poliwęglanowe posiadają swoje indywidualne atuty, dlatego też oba te akcesoria posiadamy w swojej ofercie. Wiele osób sięga po folie ochronne na ekran smartfona, ponieważ są one cieńsze, bardziej elastyczne i mniej widoczne. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że folie poliwęglanowe chronią wyświetlacz przed zarysowaniami i otarciami, niekoniecznie przed pęknięciami. Do takiego zadania zdecydowanie rekomendujemy grubsze i twardsze szkła ochronne. Najskuteczniejsze są szkła hartowane o gwarantowanej twardości 9H w skali Mohsa. Najlepiej amortyzują one uderzenia, dzięki czemu ochrona ekranu obejmuje także zapobieganie pęknięciom oraz stłuczeniom szybki.

Motorola Moto G 5G Plus – czym się wyróżnia?

Ultraszybka, designersko zaprojektowana Motorola Moto G 5G Plus oferuje znakomite parametry techniczne. Smartfon jest kompatybilny z najnowszym standardem sieci 5G. Posiada 6,7-calowy wyświetlacz Full HD+, w który wbudowany został podwójny, przedni aparat fotograficzny. Duża bateria o pojemności 5000 mAh obsługuje standard szybkiego ładowania TurboPower. Bardzo wydajny procesor osiąga taktowanie na poziomie 2.40 GHz, a jego pracę wspomaga 4 lub 6 GB RAM. Tylny aparat fotograficzny korzysta z czterech obiektywów: standardowego, szerokokątnego, makro oraz do pomiaru głębi ostrości. Smartfon doskonale nadaje się zatem do robienia zdjęć, grania w gry oraz obsługi wymagających aplikacji.