CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Moto G Pro

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 97
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Chroń wyświetlacz Motorola Moto G Pro, stosując szkła lub folie ochronne

Najskuteczniejsze akcesoria do zabezpieczenia ekranu smartfona przed uszkodzeniami mechanicznymi to folie i szkła ochronne. Aplikowane bezpośrednio na ekran smartfona przylegają do niego dzięki właściwościom elektrostatycznym. Zarówno jedna, jak i druga ochrona ekranu nie wpływa w jakikolwiek sposób na jakość wyświetlanego obrazu czy komfort obsługi. Każda osłonka na ekran jest dostępna w wariancie dla modelu Motorola Moto G Pro. Dzięki temu możesz mieć pewność, że cała powierzchnia wyświetlacza podlega ochronie. Dostępne w naszym sklepie folie i szkła ochronne posiadają powłokę oleofobową, dzięki której wolniej gromadzą się na nich zabrudzenia.

Jaka osłonka na ekran do Motorola Moto G Pro?

Folie poliwęglanowe wykazują większą elastyczność, są cieńsze i mniej widoczne na wyświetlaczu. W głównej mierze zabezpieczają ekran przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania czy wytarcia. Z kolei szkła hartowane mają znacznie wyższą twardość oraz grubość od folii poliwęglanowych, przez co są bardziej widoczne dla użytkownika, ale najskuteczniej amortyzują uderzenia. Dzięki temu szkła ochronne mogą zapobiegać stłuczeniom szybki ekranowej w smartfonie. Do Twojego wyboru pozostają także hybrydowe folio-szkła na ekran telefonu. Mają nieco mniejszą twardość od szkieł hartowanych, ale są od nich cieńsze i bardziej elastyczne.

Jakie możliwości daje Motorola Moto G Pro?

Motorola Moto G Pro ma przyzwoitą cenę i oferuje jednocześnie bardzo dobre możliwości technologiczne. Wyposażono ją w 6,4-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 1080 x 2300 mAh. Korzysta z baterii o pojemności 4000 mAh wspierającej technologię szybkiego ładowania. Jej ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 665 osiąga taktowanie na poziomie 2 GHz i jest wspomagany przez 4 GB RAM. Z tyłu obudowy mieści się potrójny aparat fotograficzny z obiektywem standardowym 48 Mpx, szerokokątnym oraz macro. Przedni obiektyw do selfie ma matrycę 16 Mpx. Dzięki modułowi NFC możesz płacić smartfonem zbliżeniowo, a poprzez Dual SIM korzystać jednocześnie z dwóch różnych numerów telefonu.