Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Moto G7 Plus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola Moto G7 Plus - niezawodna ochrona ekranu

Motorola Moto G7 Plus jest to telefon, który z łatwością zmieści się w kieszeni. Co jednak, jeśli w tej samej kieszeni znajdują się klucze, monety i inne drobiazgi? Szkła hartowane i folie ochronne do modelu G7 Plus pozwolą ci zabezpieczyć ekran swojego smartfona przed zadrapaniami, otarciami, rysami i pęknięciami. Stanowią dodatkową ochronę przed upadkiem i będą barierą dla kurzu. W ofercie sklepu internetowego etuo.pl znajdziesz zarówno folie na cały ekran, jak i na samą matrycę. Dostępne są także folie pokrywające smartfon w całości, a więc nie tylko front, ale też tył i boki, oraz blistry folii w uniwersalnym rozmiarze, które możesz przyciąć według potrzeby. W etuo.pl znajdziesz także folie z zakrzywionymi rantami (zwane foliami 3D).

Zalety ochrony ekranu Motorola Moto G7 Plus

Folie poliwęglanowe to łatwe w montażu folie ochronne o twardości do 3H w skali Mohsa. Ze względu na to, że są bardzo cienkie, pozostają prawie niewidoczne, jednocześnie chroniąc przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Z kolei szkła ochronne osiągają twardość nawet 9H w skali Mohsa. Dzięki temu nie tylko stanowią barierę przed rysami, ale też minimalizują ryzyko stłuczenia ekranu. Szkła i folie na ekran nie zmieniają działania telefonu, ekran dotykowy będzie funkcjonować bez zmian. Szkła i folie osiadają wycięcia na najważniejsze komponenty znajdujące się na froncie telefonu. Ich dodatkową zaletą jest to, że maskują istniejące już zarysowania.

Motorola Moto G7 Plus - specyfikacja modelu

Motorola Moto G7 Plus to droższa wersja modelu Motorola Moto G7. Jest to nieduży smartfon o przekątnej matrycy 6.24 cali, dla osób oczekujących wytrzymałego telefonu ze średniej półki cenowej. Bateria ładuje się do pełna w niewiele ponad godzinę. Sprzęt wyposażony jest w system operacyjny Android 9 Pie, ma wbudowane dwa aparaty główne: tylny 16 Mpix, oraz przedni 5 Mpix. Smartfon posiada też Bluetooth v. 5.0, oraz, co ważne, funkcję NFC umożliwiającą płatności mobilne, zwykle dostępną jedynie w droższych modelach.