Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Moto G7 Power

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola Moto G7 Power - niezawodna ochrona ekranu

Ekran to zwykle najbardziej wrażliwy element telefonu - zwłaszcza tak zaawansowanego technicznie, jak Motorola Moto G7 Power. Na szczęście na etuo.pl możesz znaleźć solidne szkła i folie na ekran, które oferujemy w przystępnych cenach. Mamy do wyboru mocne szkła hartowane, jak i te nieco lżejsze folie poliwęglanowe. Oferujemy jednak także hybrydy, czyli folio-szkła, które łączą zalety obu rozwiązań. Na etuo.pl są również osłonki do wycięcia oraz specjalne zabezpieczenia na tylny aparat Moto G7 Power

Zalety ochrony ekranu Moto G7 Power

Folie ochronne chronią przede wszystkim przed drobniejszymi zarysowaniami oraz przed brudem, ale jednocześnie maskują już te istniejące wcześniej rysy. Szkła ochronne z kolei dodatkowo minimalizują ryzyko stłuczenia matrycy. Hybrydy są natomiast bardzo trwałe, jak i elastyczne. Warto wybrać takie akcesoria, bo zarysowane czy potłuczone ekrany nie należą niestety do rzadkości. A naprawy są nie dość, że kosztowne, to również zajmują sporo czasu i wiążą się ze stresem. Szkła i folie na ekran pomogą zaoszczędzić tego wszystkiego. Dodatki z etuo.pl są przy tym zupełnie przezroczyste, a zatem nie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu. Także bez zmian pozostaje czułość wyświetlacza na dotyk. Ponieważ wytwarzamy akcesoria z wysokiej jakości materiałów, mogą one służyć przez lata.

Motorola Moto G7 Power - specyfikacja modelu

Motorola Moto G7 Power to bardzo ciekawa propozycja ze średniej półki cenowej. Smartfon działa na systemie operacyjnym Android 9.0 Pie oraz na procesorze Qualcomm Snapdragon 632 z zegarem 1.80 GHz. Model ma 6,20-calowy wyświetlacz IPS TFT oraz baterię Li-Ion 5000 mAh z funkcją szybkiego ładowania. Pamięć RAM wynosi 3 GB, a pamięć wbudowana - 32 GB. Tą ostatnią można jednak powiększyć aż do 512 GB dzięki kartom. Model Moto G7 Power waży niecałe 200 g. Główny aparat fotograficzny ma rozdzielczość 12 Mpix, a przednia kamerka do zdjęć typu "selfie" - 8 Mpix. Z ciekawych dodatków, telefon ma między innymi czytnik linii papilarnych.