Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Moto G8

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zadbaj o ochronę wyświetlacza w Motorola Moto G8

Duży wyświetlacz w Motoroli Moto G8 jest szczególnie podatny na uszkodzenia. Mowa zarówno o drobnych zarysowaniach, jak i poważnych pęknięciach powstałych na skutek nieszczęśliwego wypadku. Metoda, która może im zapobiec jest tylko jedna – to folie i szkła ochronne. Obie formy zabezpieczenia ekranu mają swoich zwolenników, ponieważ nieco różnią się między sobą. Jednak zarówno szkła ochronne, jak i folie poliwęglanowe stanowią lepsze rozwiązanie od braku ochrony wyświetlacza. Należy dopasować je do konkretnego modelu telefonu i na bieżąco wymieniać, jeśli ulegną uszkodzeniu. Z tego powodu warto kupować szkła hartowane i folie ochronne na zapas.

Co lepsze – szkła czy folie ochronne na Motorola Moto G8?

Decyzja o tym, czy lepiej wybierać szkła hartowane, czy też folie poliwęglanowe zależy od tego, w jakich warunkach używamy naszego smartfona. Można jednak z całą pewnością stwierdzić, że najbardziej pewnym zabezpieczeniem ekranu w telefonie są szkła ochronne. Warto wybierać szczególnie szkła hartowane o współczynniku twardości 9H. Tylko one są w stanie chronić wyświetlacze przed stłuczeniem. Jeżeli nie zależy nam na tak radykalnej ochronie wyświetlacza w naszej Motoroli, możemy stosować folie ochronne. Ich zasadnicza zaleta to mniejsza widoczność. Są również bardziej elastyczne, dzięki czemu wolniej niszczeją. Należy przy tym pamiętać, że folie poliwęglanowe chronią wyświetlacz smartfona w głównej mierze przed zarysowaniami.

Czym charakteryzuje się Motorola Moto G8?

Ekonomiczna Motorola Moto G8 posiada wiele atutów. Pierwszym z nich z pewnością jest wysokiej jakości, 6,39-calowy wyświetlacz. Smartfon wyposażono w pojemną baterię 4000 mAh – mimo tego zachowuje on niską wagę 188,3 g. Bateria obsługuje również technologię szybkiego ładowania Quick Charge. Pamięć wbudowana Motoroli wynosi 64 GB, ale możemy rozszerzyć ją zewnętrzną kartą pamięci o kolejne 512 GB. Tylny aparat fotograficzny bazuje na trzech obiektywach 16, 2 i 8 Mpx. Przedni aparat do selfie ma matrycę 8 Mpx. Przydatne udogodnienie to również czytnik linii papilarnych umożliwiający bezpieczne odblokowywanie telefonu.