Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Moto G8 Power

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zabezpiecz wyświetlacz Motorola Moto G8 Power, stosując folie i szkła na ekran

Folie i szkła na ekran stanowią niemal obowiązkowe akcesoria dla każdego posiadacza nowoczesnego smartfona. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zabezpieczyć wyświetlacz urządzenia przed zarysowaniem, a niekiedy także stłuczeniem. Dotyczy to w szczególności tych smartfonów, które posiadają naprawdę duże ekrany o zaokrąglonych brzegach. Podczas upadku telefonu bardzo łatwo uszkodzić taki wyświetlacz. Dodatkowa powłoka zmniejszy to ryzyko. W razie potrzeby szkła ochronne oraz folie poliwęglanowe możemy w łatwy sposób wymienić. To znacznie tańsze rozwiązanie niż naprawa wyświetlacza w naszym smartfonie. Najlepiej posiadać w domu zapasowe folie i szkła na ekran, dzięki czemu możemy wymienić je od razu, bez oczekiwania na przesyłkę.

Szkła hartowane czy folie poliwęglanowe?

Najlepsze zabezpieczenie przed stłuczeniem wyświetlacza stanowią szkła hartowane. Zwróćmy uwagę na stopień twardości, który posiadają szkła ochronne. Najwyższy współczynnik to 9H, który jest prawie niemożliwy do zarysowania podczas codziennego użytkowania. Grubość, którą charakteryzują się szkła ochronne, może jednak dla niektórych stanowić także wadę. Takie szkła hartowane są po prostu bardziej widoczne. Znikomą grubość mają natomiast folie poliwęglanowe, które niekiedy mogą wręcz poprawiać jakość obrazu i ułatwiać przesuwanie palców po wyświetlaczu. Szukajmy jednak sprawdzonych produktów, ponieważ folie poliwęglanowe niskiej jakości mogą szybciej rolować się lub odklejać od wyświetlacza.

Poznaj zalety Motorola Moto G8 Power

Motorola Moto G8 Power wyróżnia się swoją niezwykle pojemną baterię 5000 mAh. Dzięki niej po pełnym naładowaniu telefon jest w stanie działać nawet przez całe trzy dni. To doskonałe rozwiązanie dla osób spędzających dużo czasu w podróży, gdy nie mają częstego dostępu do prądu. Oprócz tego smartfon posiada wysokiej jakości 6,4-calowy wyświetlacz Full HD+ Max Vision oraz głośniki Dolby stereo. Służy zatem dobrze rozrywce – możemy oglądać na nim filmy, grać w gry czy słuchać muzyki. Na tylnym panelu umieszczono cztery obiektywy tylnego aparatu fotograficznego, których działanie wspiera sztuczna inteligencja.