Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Moto G8 Power Lite

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola Moto G8 Power Lite – sprawdzona ochrona ekranu smartfona

Duży wyświetlacz w Twojej Motoroli Moto G8 Power Lite wymaga dodatkowej ochrony, jeśli chcesz zachować jego pierwotną estetykę. Z czasem ekran może bowiem ulegać różnym uszkodzeniom mechanicznym – zarówno poważnym stłuczeniom, jak i drobnym, powoli gromadzącym się zarysowaniom. Na szczęście jest sposób na to, aby móc zapobiec takiemu rozwojowi wydarzeń – to osłonka na ekran. Ochrona ekranu gwarantowana przez folie poliwęglanowe lub szkła hartowane pozwoli Ci na cieszenie się stałą jakością obrazu, a także na komfortową obsługę ekranu dotykowego bez żadnych skaz.

Szkła ochronne czy folie poliwęglanowe – co lepiej wybrać?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno szkła hartowane, jak i folie poliwęglanowe oraz hybrydowe folio-szkła na ekran smartfona. Każda osłonka na ekran ma indywidualne zalety. Szkła ochronne o twardości 9H w skali Mohsa najskuteczniej minimalizują ryzyko stłuczenia szybki ekranowej, ponieważ najlepiej amortyzują ewentualne upadki lub uderzenia smartfona. Są jednak bardziej widoczne i kruche niż folie poliwęglanowe. Folie ochronne są cienkie i elastyczne – chronią ekran w głównej mierze przed zarysowaniami, jednak same wolniej ulegają zużyciu. Pozostaje także trzecia opcja w postaci hybrydowych folio-szkieł. Łączą one atuty obu rozwiązań, będąc bardziej elastyczne od szkieł hartowanych, ale jednocześnie twardsze od folii poliwęglanowych.

Czym wyróżnia się Motorola Moto G8 Power Lite?

Smartfon Motorola Moto G8 Power Lite posiada odchudzoną konfigurację sprzętową, zachowując przy tym jednak wyjątkowo pojemną baterię. Akumulator zasilający smartfon ma pojemność aż 5000 mAh i obsługuje technologię szybkiego ładowania TurboPower. Dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi MediaTek Helio P35 oraz 4 GB RAM telefon szybko obsługuje nawet wymagające gry i aplikacje. Obraz wyświetlany jest na 6,5-calowym ekranie o rozdzielczości HD+. Pamięć wewnętrzna wynosi 64 GB, jednak można rozszerzyć ją za pomocą zewnętrznej karty pamięci o kolejne 256 GB. Smartfon korzysta z potrójnego, tylnego aparatu fotograficznego. W jego skład wchodzi obiektyw standardowy, macro oraz do pomiaru głębi ostrości.