Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Moto G9 Play

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola Moto G9 Play – niezawodna ochrona ekranu

Chcąc zabezpieczyć wyświetlacz swojego smartfona Motorola Moto G9 Play przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, najlepiej sięgnąć po sprawdzone folie i szkła ochronne od zaufanego producenta. Ochrona ekranu obejmuje przede wszystkim otarcia i zarysowania wyświetlacza, jednak wiele naszych akcesoriów dodatkowo zmniejsza ryzyko stłuczenia ekranu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się grube i twarde szkła hartowane oraz cienkie i elastyczne folie poliwęglanowe, które dokładnie pokryją całą powierzchnię ekranu Twojej motoroli. W zależności od posiadanych przez Ciebie preferencji do wyboru pozostaje zarówno klejowa, jak i elektrostatyczna osłonka na ekran.

Szkła hartowane czy folie poliwęglanowe – co lepsze?

Zarówno folie poliwęglanowe, jak i szkła hartowane posiadają swoje własne atuty, dlatego oba rodzaje akcesoriów są dostępne w naszej ofercie. Wybierając folie ochronne na ekran, chronisz go przede wszystkim przed zarysowaniami. Folie poliwęglanowe są mało widoczne, a ze względu na swoją elastyczność wolno ulegają zużyciu. Aby zabezpieczyć wyświetlacz smartfona przed pęknięciami, lepiej wybierać szkła ochronne. Dobrze sprawdzą się szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Ze względu na grubość 0,33 mm doskonale amortyzują one ewentualne uderzenia i upadki smartfona, minimalizując ryzyko pęknięcia ekranu. Grubość i twardość szkła ochronnego częściej prowadzi do uszkodzenia samego akcesorium, dlatego należy systematycznie je wymieniać.

Specyfikacja techniczna Motorola Moto G9 Play

Smartfon Motorola Moto G9 Play to wydajne urządzenie, które oferuje Ci szereg przydatnych funkcji. Posiada duży, wąskoramkowy wyświetlacz HD+ o przekątnej 6,5 cala, na którym możesz oglądać zdjęcia oraz filmy w bardzo dobrej jakości. Wyposażono go również w wydajny procesor oraz 4 GB RAM. Motorola korzysta z dużej baterii o pojemności 5000 mAh obsługującej technologię szybkiego ładowania TurboPower. Wbudowany moduł NFC pozwala na dokonywanie wygodnych płatności zbliżeniowych. Smartfon dobrze sprawdza się do fotografowania za sprawą swojego potrójnego tylnego aparatu fotograficznego. W jego skład wchodzi obiektyw standardowy, do fotografii macro oraz pomiaru głębi ostrości.