Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola Moto X Style

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Nowoczesny, stylowy i niemal luksusowy – oto słowa, które najpełniej określają zalety modelu Motorola Moto X Style. Duże rozmiary i elegancka linia obudowy zostaną docenione przez osoby ceniące sobie współczesny sposób projektowania telefonów. Procesor oferuje dwa rdzenie taktowane zegarem 1,8 gigaherca i cztery pracujące z częstotliwością 1,44 gigaherca – Snapdragon 808 MSM8992 to już klasyka w dziedzinie urządzeń mobilnych. Dodatkowo otrzymujemy aż 3 gigabajty pamięci RAM co pozwala bezproblemowo korzystać z wielu użytecznych aplikacji oraz gier – te ostatnie skorzystają z mocnego układu graficznego Adreno 418. Bardzo wydajna Motorola Moto X Style to bardzo dobre urządzenie, także pod względem urządzeń peryferyjnych – głośniki stereo.

Aż 21 megapikseli w aparacie głównym i błyskawicznie ładujący się akumulator o pojemności 3000 mAh gwarantują naprawdę przyjemne doznania z użytkowania tego modelu. Piękna obudowa i mocne serce w postaci sześciordzeniowego procesora spełnią oczekiwania nawet bardzo wybrednych użytkowników.
By zapewnić dużemu ekranowi modelu Motorola Moto X Style dobrą ochronę najlepiej sięgnąć po sprawdzone i idealnie wykonane akcesoria ochronne. Folia poliwęglanowa lub szkoło ochronne to najlepsza metoda na to by luksusowa Motorola w niezmienionym stanie służyła przez wiele długich lat. Każdy posiadacz telefonu wie, że dobrze przycięta folia na wyświetlacz to podstawa zadbania o bezpieczeństwo swojego urządzenia mobilnego. W naszej ofercie znaleźć można także wyjątkowo wytrzymałe szkło 9H, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Niezależnie od wyboru, oferujemy tylko sprawdzone i doskonale dopasowane akcesoria, które pozwolą cieszyć się idealnym wyglądem oraz sprawną pracą telefonu Motorola Moto X Style – bez ograniczeń wygody czy funkcjonalności urządzenia.