Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola One Action

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola One Action - niezawodna ochrona ekranu

Zaawansowane technicznie smartfony są zarazem dosyć delikatnymi urządzeniami - zwłaszcza jeśli chodzi o ich wyświetlacze. Tak jest na przykład w przypadku smartfona Motorola One Action. Dlatego warto od razu pomyśleć o odpowiednich akcesoriach na front telefonu. Na etuo.pl możesz znaleźć dużo dodatków​ - szkła hartowane, folie poliwęglanowe, ale też i hybrydy oraz wzmocnienia na aparaty fotograficzne. Wszystkie te akcesoria są starannie dopasowane do wymiarów modelu, mają także wycięcia na poszczególne komponenty. Folie i szkła ochronne nie wpływają przy tym na funkcje dotykowe ekranu. Są również zupełnie przezroczyste, a zatem niezmienna pozostaje jakość wyświetlanego obrazu.

Zalety ochrony ekranu Motorola One Action

W naszej ofercie są na przykład folie poliwęglanowe, które zabezpieczają przed mniejszymi rysami, brudem, ale też maskują niektóre uszkodzenia. Szkła ochronne są natomiast mocniejsze i minimalizują ryzyko na przykład pęknięcia przedniej szybki ekranu. Mamy też hybrydy, które łączą zalety obu rozwiązań. Nie tylko jednak ochrona ekranu telefonu jest dla nas istotna. Posiadamy nie tylko szkła i folie na ekran, ale również zabezpieczenia na tylne aparaty fotograficzne. Ten element jest często niechroniony, a jego naprawy są wyjątkowo skomplikowane i kosztowne. Dlatego warto zamówić u nas specjalnie wyprofilowane osłonki na ten komponent smartfona.

Motorola One Action - specyfikacja modelu

Motorola One Action to interesująca propozycja ze średniej półki - zwłaszcza dla tych, którzy cenią gustowny design i dobre parametry aparatów fotograficznych. Model ma zainstalowany system operacyjny Android Pie One, sercem modelu jest z kolei procesor Samsung Exynos z zegarem 2.20 GHz. Ekran to 6,3-calowy IPS TFT o rozdzielczości 1080 na 2520 pikseli. Smartfon ma 4 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Jest jednak opcja zainstalowania dodatkowo karty microSD o pojemności do 256 GB. Model ma system trzech aparatów fotograficznych z tyłu - główny na matrycę o rozdzielczości 12 Mpix i podwójną lampę błyskową LED. Jest też oczywiście tylna kamerka z matrycą o rozdzielczości 12 Mpix. Są też praktyczne dodatki, chociażby czytnik linii papilarnych.