Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola One Fusion Plus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zaufana ochrona ekranu w Twojej Motoroli One Fusion Plus

Chcesz skutecznie zabezpieczyć wyświetlacz w swoim smartfonie Motorola One Fusion Plus przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi? W takim razie postaw na folie i szkła ochronne od renomowanych producentów, które są dostępne w naszym sklepie internetowym. Zarówno nasze szkła ochronne, jak i folie poliwęglanowe cechuje wysoka estetyka wykonania i trwałość, a przede wszystkim skuteczność. Każda osłonka na ekran jest dostępna w wariancie bezklejowym, przylegając do wyświetlacza smartfona jedynie za pomocą swoich właściwości elektrostatycznych. Nasze folie i szkła ochronne są łatwe w zakładaniu i nie tworzą nieestetycznych bąbli powietrza.

Motorola One Fusion Plus – jaka osłonka na ekran jest najlepsza?

To, jaka ochrona ekranu sprawdzi się najlepiej do Twojej Motoroli One Fusion Plus, zależy przede wszystkim od Twojego indywidualnego sposobu użytkowania smartfona. Jeśli masz tendencje do upuszczania telefonu lub jesteś rodzicem małego dziecka, rekomendujemy dla Ciebie przede wszystkim szkła ochronne na ekran. Najlepiej nadadzą się szkła hartowane o deklarowanej twardości 9H w skali Mohsa, które znacznie zmniejszają ryzyko stłuczenia szybki ekranowej. Alternatywę stanowią cieńsze i bardziej elastyczne folie ochronne na wyświetlacz. Folie poliwęglanowe są mniej widoczne dla oczu i zwykle prezentują wyższą trwałość, ponieważ nie mogą pękać ani się kruszyć. Warto jednak pamiętać, że folie ochronne zapobiegają głównie zarysowaniom i otarciom ekranu.

Odkryj potencjał smartfona Motorola One Fusion Plus

Efektowna Motorola One Fusion Plus ma Ci sporo do zaoferowania. Telefon korzysta z 6,5-calowego ekranu wyświetlającego obraz w jakości Full HD+. Posiada baterię o pojemności 5000 mAh wspierającą szybkie ładowanie TurboPower. Do Twojej dyspozycji pozostaje 128 GB pamięci wewnętrznej. Wydajny procesor Qualcomm Snapddragon 730 wspiera 6 GB RAM. Wrażenie robi także tylny aparat fotograficzny składający się z czterech obiektywów: standardowego o matrycy 64 Mpx, a także szerokokątnego, makro i do pomiaru głębi. Przedni aparat do selfie wysuwa się z obudowy i dysponuje matrycą 16 Mpx.