Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola One Hyper

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Kilka słów o Motorola One Hyper

Motorola One Hyper to pierwszy smartfon tego producenta z wysuwanym przednim aparatem fotograficznym. Dzięki temu powierzchnia 6,5-calowego wyświetlacza IPS mogła zostać jeszcze bardziej powiększona, prezentując obraz w wysokiej rozdzielczości. Wysuwany moduł z aparatem do selfie posiada inteligentne zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Smartfon bazuje na czujniku, który ma na celu wykrywanie momentu upadku urządzenia. W tym czasie moduł z obiektywem zostaje natychmiastowo schowany do wnętrza smartfona, aby uniknąć uszkodzenia. Na tym jednak nie koniec zalet Motoroli One Hyper. Zaczynając od jej wnętrza, warto zwrócić uwagę na niezawodny procesor Qualcomm Snapdragon 675 wspomagany przez równie wydajne podzespoły. Obsługa aplikacji przebiega szybko i bez jakichkolwiek zakłóceń. Co ważne, telefon wyposażono w pojemny akumulator 4000 mAh, który obsługuje jednocześnie technologię szybkiego ładowania. Można więc śmiało stwierdzić, że wskazany model Motoroli będzie odpowiadać osobom, które dużo czasu spędzają w podróży. Wytrzymała bateria pozwoli na dłuższe korzystanie z urządzenia, a jeśli już będziemy musieli naładować smartfon, zrobimy to w jak najkrótszym czasie.

Szkła i folie ochronne na ekran Motorola One Hyper

Lekka, smukła i nowoczesna Motorola One Hyper doskonale spełnia obecne standardy projektowania urządzeń elektronicznych. Nabywając taki smartfon, należy mieć świadomość tego, że jest on bardziej podatny na uszkodzenia obudowy i wyświetlacza. Pozornie niewielkie zarysowanie, powstałe na przykład z powodu noszenia telefonu w torebce, może bezpowrotnie zmniejszyć wartość rynkową urządzenia. Na szczęście nie pozostajemy wobec tego bezradni. Wystarczy wyposażyć się w szkło na telefon, które ochroni najwrażliwszą część smartfona. Szkło na ekran przylega do powierzchni wyświetlacza dzięki właściwościom statycznym. Chroni jego powierzchnię zarówno przed zarysowaniami, jak i pęknięciami lub stłuczeniami. Alternatywę dla szkła na telefon stanowi folia ochronna.

Ochrona ekranu Motorola One Hyper

Nieco mniej widoczne akcesorium ochronne posiada cieńszą i bardziej elastyczną strukturę. Folia na telefon jest tańsza i cieńsza od szkła, jednak chroni wyświetlacz głównie przed zarysowaniami. Wybór pomiędzy folią ochronną lub szkłem na telefon może zależeć także od rodzaju etui ochronnego, które zdecydujemy się nosić na naszym smartfonie.