CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Motorola One Zoom

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 97
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola One Zoom – niezawodna ochrona ekranu

Na rynku jest tak wiele folii i szkieł ochronnych, że trudno może być zdecydować się na zakup konkretnego produktu. Zabezpieczenia ekranu rozróżniamy przede wszystkim na folie poliwęglanowe i szkła hartowane. Pierwszy wariant, czyli folie ochronne, nie jest w stanie zabezpieczyć ekranu telefonu przed stłuczeniem. Wynika to ze specyfikacji folii poliwęglanowej, która jest cienka i elastyczna. Z tego powodu stanowi ona lepszą ochronę przed zarysowaniami, a także otarciami i zabrudzeniami. Kolejne zalety folii ochronnych to przede wszystkim niska cena, matowa powierzchnia, na której nie widać odcisków palców, a w niektórych przypadkach nawet poprawa widoczności obrazu. Z kolei szkła ochronne stanowią najpewniejsze zabezpieczenie wyświetlacza, ponieważ posiadają twardość 9H w skali Mohsa. Szybka skutecznie pochłania energię podczas uderzenia, może także maskować już istniejące zarysowania. Szkła hartowane cechuje idealna przejrzystość, są one jednak droższe.

Zalety ochrony ekranu Motorola One Zoom

Nawet najwyższej klasy ekran Motorola One Zoom nie stanowi zabezpieczenia przed nieestetycznymi zarysowaniami i pęknięciami, które mogą wpływać nie tylko na estetykę urządzenia, jak i komfort jego obsługi. Niezawodną ochronę wyświetlacza zapewniają za to szkła i folie ochronne na ekran. Są w pełni transparentne i nie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu. Ponadto występują w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do wybranego modelu smartfona, także Motorola One Zoom. Który rodzaj zabezpieczenia ekranu będzie zatem najlepszym wyborem dla Ciebie i uchroni cenny ekran Twojego smartfona?

Motorola One Zoom – specyfikacja modelu

Motorola One Zoom to idealny smartfon dla miłośników robienia zdjęć. Wyróżnia się przede wszystkim systemem czterech aparatów o rozdzielczości 48 Mpx, ultraszerokokątnym obiektywem oraz optyczną stabilizacją obrazu. Dzięki zastosowanej technologii Quad Pixel urządzenie zapewnia czterokrotnie większą czułość na światło, dzięki czemu zdjęcia wychodzą jasne i wyraźne nawet przy słabym oświetleniu. Telefon przyciąga uwagę również ze względu na wysokiej klasy wyświetlacz dotykowy Max Vision OLED o przekątnej 6,4” i czytnik linii papilarnych. Warto chronić go poprzez dodatkowe zabezpieczenie ekranu.