61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon myPhone Hammer Energy 18x9

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

MyPhone Hammer Energy 18x9 – niezawodna ochrona ekranu

Nawet posiadacze tak wytrzymałych smartfonów jak MyPhone Hammer Energy 18x9 powinni rozważyć dodatkową ochronę wyświetlacza – wówczas ryzyko pęknięcia szybki jest po prostu znikome. Do naszego wyboru pozostają różnego rodzaju szkła i folie na ekran. Należy dopasować konkretny produkt do modelu telefonu. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na to, by zgadzały się wymiary i kształt zabezpieczenia ekranu. Zbyt małe szkło ochronne może pozostawiać narażone fragmenty wyświetlacza, a zbyt duże w krótkim czasie samo ulegnie uszkodzeniu. Kolejny etap to wybór rodzaju zabezpieczenia. Najpopularniejsze są wytrzymałe szkła hartowane oraz elastyczne folie ochronne.

Zalety ochrony ekranu MyPhone Hammer Energy 18x9

Podstawowa zaleta ochrony ekranu MyPhone Hammer Energy 18x9 to minimalizacja ryzyka pęknięcia szybki ekranowej. Smartfon z roztrzaskanym ekranem nie prezentuje się dobrze, może przestać działać prawidłowo i konieczna wówczas jest droga wymiana wyświetlacza. Jednak zarówno szkła ochronne, jak i folie poliwęglanowe chronią nasz ekran także przed nieestetycznymi zarysowaniami, a one mogą powstać w wielu sytuacjach. Wystarczy włożyć telefon do kieszeni lub torebki razem z kluczami lub innymi przedmiotami o ostrych krawędziach, a szybka w łatwy sposób zostanie porysowana. Nawet jeśli w podobny sposób uszkodzona zostanie powierzchnia folii lub szkła ochronnego, ich wymiana będzie o wiele tańsza i prostsza w realizacji.

MyPhone Hammer Energy 18x9 – specyfikacja modelu

Pancerny smartfon MyPhone Hammer Energy 18x9 posiada wysokiej klasy 5,7-calowy wyświetlacz umożliwiający uzyskanie obrazu w jakości Full Screen HD+. Telefon został stworzony „do zadań specjalnych” i mogą używać go osoby na co dzień pracujące w niebezpiecznych warunkach, na przykład na budowie, w straży pożarnej czy w policji. Z tego powodu konstrukcja smartfonu jest odporna zarówno na wodę i pył, jak i upadki oraz zgniecenia. Niech jednak nie zwiedzie Cię ta z pozoru toporna obudowa, urządzenie posiada podzespoły o dużej mocy obliczeniowej i wyjątkowo pojemną baterię 5000 mAh, którą możemy ładować z użyciem funkcji Express charging. Dodatkowe udogodnienia to m.in. czytnik linii papilarnych, Dual SIM oraz głośnik NXP.