Szkła hartowane i folie ochronne na telefon myPhone Hammer Energy 2

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Folie i szkła na ekran – dodatkowa ochrona wyświetlacza w MyPhone Hammer Energy 2

Chociaż MyPhone Hammer Energy 2 charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją, w niektórych okolicznościach jego wyświetlacz w dalszym ciągu może być narażony na uszkodzenie. Dotyczy to w szczególności użytkowników telefonu, którzy wykonują niebezpieczne zawody lub używają smartfona w trudnych warunkach. Jednak do upuszczenia lub uderzenia telefonu może dojść także wtedy, gdy posiadamy małe dzieci bawiące się urządzeniem. W takich przypadkach folie i szkła na ekran mogą stanowić dodatkową formę ochrony, która zminimalizuje ryzyko pęknięcia, wyszczerbienia lub porysowania ekranu. Do naszego wyboru pozostają szkła hartowane oraz folie poliwęglanowe. Każde rozwiązanie posiada swoje indywidualne zalety. Jednak zarówno szkła ochronne, jak i folie poliwęglanowe są proste w montażu i ewentualnej wymianie. Dodatkowo mogą maskować już istniejące mikrozarysowania na właściwej szybce naszego smartfona.

Szkła hartowane i folie poliwęglanowe – jakie mają zalety?

W sytuacji, gdy zależy nam na jak najwyższej ochronie naszego wyświetlacza, najlepiej wybierać szkła hartowane. Najlepiej amortyzują one uderzenie podczas upadu smartfona, skutecznie chroniąc wyświetlacz przed zarysowaniami, a także stłuczeniem. Z kolei folie poliwęglanowe są cieńsze i bardziej elastyczne. To również tańsza alternatywa dla szkieł ochronnych, która chroni powierzchnię wyświetlacza przed porysowaniem. Folie i szkła na ekran nie wpływają negatywnie na jakość prezentowanego obrazu. Możemy idealnie dopasować je do naszego modelu telefonu, ponieważ uwzględniają wycięcia na komponenty i idealnie przylegają do urządzenia.

Poznaj specyfikację MyPhone Hammer Energy 2

MyPhone Hammer Energy 2 to smartfon o wyjątkowo odpornej na uszkodzenia konstrukcji. Oprócz grubej i wytrzymałej obudowy z dodatkowymi, ochronnymi bumperami charakteryzuje się także wodoodpornością potwierdzoną certyfikatem IP68. Posiada wyświetlacz IPS o przekątnej 5,5 cala, który prezentuje obraz w jakości HD+. Wewnątrz smartfona zastosowano pojemną baterię 5000 mAh, która wspiera technologię szybkiego ładowania Express charging. Telefon może jednocześnie pełnić rolę power banku dla innego smartfona. Czterordzeniowy procesor Helio A22 oraz 3 GB pamięci RAM pozwalają na szybką obsługę ulubionych gier i aplikacji.