Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Nokia 1.3

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Sprawdzona ochrona ekranu dla Twojego smartfona Nokia 1.3

Folie i szkła ochronne na ekran Nokii 1.3 to wytrzymałe akcesoria zabezpieczające wyświetlacz przed możliwymi uszkodzeniami mechanicznymi. Ochrona ekranu została dostosowana do frontu konkretnego smartfona, dlatego idealnie pokrywa całą powierzchnię wyświetlacza i posiada wycięcia na jego komponenty. Dzięki właściwościom elektrostatycznym zarówno szkła ochronne, jak i folie poliwęglanowe łatwo nakłada się na ekran telefonu. Posiadają powłokę oleofobową, która w mniejszym stopniu zbiera zabrudzenia i łatwiej się ją czyści. Jeżeli wybrane przez Ciebie folie i szkła ochronne ulegną w przyszłości uszkodzeniu, z łatwością wymienisz je na nowe, ponieważ nie zostawią żadnego śladu na wyświetlaczu.

Folie i szkła ochronne – czym różnią się między sobą?

Ochrona ekranu dostosowana do Twoich potrzeb gwarantuje bezpieczeństwo wyświetlacza w smartfonie Nokia 1.3. Dla osób stosujących etui w formie futerału książkowego polecamy folie ochronne, które są bardzo cienkie i elastyczne, a przez to mniej widoczne. Folie poliwęglanowe zabezpieczają wyświetlacz smartfona przed zarysowaniami oraz zabrudzeniami. Mogą także maskować wcześniej powstałe, drobne ryski. Osoby korzystające z klasycznych, silikonowych etui mogą z kolei wykorzystywać szkła hartowane. Najlepiej, by osłonka na ekran miała twardość 9H w skali Mohsa. Wówczas istnieje najniższe prawdopodobieństwo pęknięcia wyświetlacza na skutek uderzenia lub upadku. Wynika to z faktu, że solidne szkła ochronne doskonale amortyzują uderzenia.

Czym wyróżnia się Nokia 1.3?

Smartfon Nokia 1.3 posiada 5,7-calowy ekran HD+ o wąskim obramowaniu i notchu w kształcie kropli wody na przedni obiektyw. Dzięki wsparciu sztucznej inteligencji jego aparat fotograficzny pozwala na lepszą jakość zdjęć fotografowanych przy słabym oświetleniu, na przykład przy zachodzie słońca. Wewnątrz smartfona zawarto baterię o pojemności 3000 mAh, której energia umożliwia intensywne użytkowanie urządzenia przez cały dzień. Ciekawy atut telefonu stanowi dedykowany przycisk do uruchamiania usługi Asystenta Google. Szybką obsługę aplikacji gwarantuje czterordzeniowy procesor Qualcomm 215 Mobile Platform i 1 GB pamięci RAM. Przydatne udogodnienie stanowi także funkcja Dual SIM.