Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Nokia 1 Plus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Nokia 1 Plus - niezawodna ochrona ekranu

Każdemu użytkownikowi smartfona zależy na tym, by urządzenie, z którego korzysta, było odpowiednio zabezpieczone. W pamięci swoich telefonów komórkowych przechowujemy przecież bardzo wiele istotnych dla nas danych, począwszy od numerów telefonów i wizytówek wielu różnych osób, a na prywatnych zdjęciach, filmikach czy dokumentach firmowych skończywszy. Nowoczesne aparaty są ponadto bardzo atrakcyjne pod względem wizualny i szkoda by było nie móc się cieszyć ich wyglądem. Doskonałym kompromisem, łączącym ochronę z funkcjonalnością i dyskretnym wyglądem, są folie i szkła na ekran. W sklepie etuo.pl można znaleźć modele dopasowane do tych bardziej i mniej popularnych aparatów dostępnych na rynku albo kupić produkty, które można dopasować do indywidualnych potrzeb konkretnego użytkownika.

Zalety ochrony ekranu Nokia 1 Plus

Folie poliwęglanowe i szkła hartowane mają tę główną zaletę, że są praktycznie niewidoczne na smartfonie. Jednocześnie wytrzymałe i cienkie, świetnie się sprawdzają w codziennym użytkowaniu. Zmniejszają ryzyko pęknięcia matrycy i przedostawania się zanieczyszczeń do wnętrza urządzenia. Nie zaburzają też funkcji dotykowych telefonów, więc można ich używać bez obaw o to, że negatywnie wpłyną na przyjemność użytkowania i płynność pracy urządzeń. Folie ochronne i szkła hartowane różnią się od siebie właściwie tylko tym (oczywiście oprócz tego, że wykonane są z różnych surowców), że te pierwsze mogą osiągać twardość do 3H w skali Mohsa, zaś szkła ochronne mają twardość do 9H w skali Mohsa. Oba typy osłonek można dostosować do różnych modeli aparatów, włącznie z takimi posiadającymi zakrzywiony ekran.

Nokia 1 Plus - specyfikacja modelu

Smartfon Nokia 1 Plus to urządzenie tyleż funkcjonalne, co proste w obsłudze. Jego wymiary to 145.04 x 70.40 x 8.55 mm i w standardzie wyposażony jest w wydajną i wytrzymałą baterię litowo-jonową 2500 mAh oraz procesor MediaTek MT6739 z zegarem 1.50 GHz. Wbudowany system operacyjny to Android 9.0 Pie Go. Pamięć wbudowana ma pojemność 8 GB, a pamięć RAM - 1 GB. Nokia 1 Plus jest dostępna na rynku od I kwartału 2019 roku.