Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Nokia 2.4

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zabezpiecz ekran Nokii 2.4, stosując folie i szkła ochronne

Jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się jakością obrazu oferowaną przez ekran swojego smartfona Nokia 2.4, koniecznie sprawdź nasze folie ochronne albo szkła hartowane. Z pozoru cienka i niemal niewidoczna osłonka na ekran może skutecznie zabezpieczyć wyświetlacz przed wieloma potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Folie i szkła ochronne zapobiegają zarysowaniom, otarciom, a nawet pęknięciom ekranu. Co ważne, ochrona ekranu w żaden sposób nie wpływa na komfort codziennej obsługi wyświetlacza dotykowego. Folie i szkła ochronne nie obniżają również jakości wyświetlanego obrazu. Każda osłonka na ekran znajdująca się w naszej ofercie nadaje się do samodzielnego montażu.

Nokia 2.4 – jakie atuty posiada osłonka na ekran?

Nasze folie i szkła ochronne występują zarówno w wariantach klejowych, jak i o właściwościach elektrostatycznych. W każdym przypadku nie pozostawiają jednak żadnych trwałych śladów na wyświetlaczu Twojej Nokii 2.4, dlatego z łatwością możesz wymieniać je na nowe. Ochrona ekranu gwarantowana przez folie poliwęglanowe i szkła ochronne dotyczy zabezpieczenia przed powstawaniem otarć, zarysowań oraz zabrudzeń na powierzchni wyświetlacza. Jeśli wybierzesz dostępne u nas szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa, możesz dodatkowo zminimalizować ryzyko stłuczenia szybki ekranowej. Wszystkie folie i szkła ochronne posiadają specjalną powłokę oleofobową, która ułatwia czyszczenie ekranu, a także spowalnia gromadzenie ewentualnych zabrudzeń.

Dla kogo jest smartfon Nokia 2.4?

6,5-calowa Nokia 2.4 to telefon łączący korzystną cenę z dobrą specyfikacją techniczną. Ponieważ posiada duży, wąskoramkowy ekran i wyświetla obraz w jakości HD+, można komfortowo oglądać na niej filmy. Za sprawą ośmiordzeniowego procesora MediaTek Helio P22, który współpracuje z 2 lub 3 GB RAM dobrze nadaje się także do obsługi licznych gier i aplikacji. Pamięć wewnętrzna, która pozostaje do dyspozycji użytkownika, wynosi 32 lub 64 GB (w zależności od wyboru konkretnego wariantu telefonu). Do zakupu smartfona może zachęcać funkcja Dual SIM oraz znajdujący się z tyłu obudowy czytnik linii papilarnych.