Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Nokia 3.2

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Nokia 3.2 - niezawodna ochrona ekranu

Jeśli posiadasz smartfona Nokia 3.2, to najlepiej pomyśl o odpowiednich zabezpieczeniach na wyświetlacz. Folie i szkła na ekran to stała część oferty etuo.pl, ale mamy również hybrydy, folie do samodzielnego docięcia oraz specjalne zabezpieczenia na aparaty fotograficzne. Wszystkie nasze folie poliwęglanowe oraz szkła hartowane są wykonane z trwałych materiałów, które mogą chronić urządzenia przez lata. Nasze dodatki są przy tym zupełnie przezroczyste, więc jakość wyświetlanego obrazu się przez nie nie zmienia. Folie i szkła nie zaburzają także czułości ekranu na dotyk palców.

Zalety ochrony ekranu Nokia 3.2

Folie ochronne zabezpieczają przede wszystkim przed mniejszymi uszkodzeniami - przede wszystkim przed rysami, otarciami, a także przed brudem. Z kolei mocniejsze szkła ochronne znacznie zmniejszają też ryzyko uszkodzenia matrycy po upadku na ziemię. Mamy jeszcze hybrydy obu rozwiązań - takie zabezpieczenia są zarazem trwałe, jak i elastyczne. Wszystkie takie folie i szkła na ekran jednak nie tylko chronią przed nowymi uszkodzeniami, ale też maskują już istniejące rysy czy otarcia. Często niechronionym elementem pozostają tylne aparaty fotograficzne. Dlatego można u nas dostać specjalne zabezpieczenia na ten niewielki komponent. A warto o tym wszystkim pomyśleć, gdyż koszty ewentualnych napraw czy ubezpieczeń są zdecydowanie wyższe niż jednorazowy zakup folii bądź szkła na Nokię na etuo.pl.

Nokia 3.2 - specyfikacja modelu

Nokia 3.2 to popularny smartfon, który bazuje na systemie Android 9.0 Pie. Z przodu znajduje się z kolei wyświetlacz 5,71-calowy wyświetlacz TFT LCD, zapewniający rozdzielczość HD+ 1520 na 720 pikseli. Procesor to z kolei Qualcomm Snapdragon 439 z zegarem 2,0 GHz oraz wydajnym układem graficznym Adreno 505. W zależności od wersji, pamięć RAM to 2 lub 3 GB, a pamięć wewnętrzna - 16 GB lub 32 GB. Tą ostatnią można jednak rozszerzyć aż do 400 GB poprzez karty microSD. Oczywiście w modelu znajduje się też zestaw aparatów fotograficznych. Główna kamerka ma matryce o rozdzielczości 13 Mpix.