Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Nokia 3.4

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Renomowane folie i szkła ochronne na ekran Nokia 3.4

Wyświetlacz Twojego telefonu Nokia 3.4 to najbardziej podatny na uszkodzenia mechaniczne element smartfona. Aby skutecznie zapobiec zarysowaniom, wyszczerbieniom, otarciom czy też pęknięciom ekranu, stosuj ochronne folie poliwęglanowe albo szkła hartowane. Folie i szkła ochronne dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego zostały dopasowane dokładnie do wymiarów i kształtu wyświetlacza Twojego telefonu. Dzięki temu osłonka na ekran precyzyjnie przylega do powierzchni ekranu i nie ześlizguje się. Co ważne, folie i szkła ochronne nie mają żadnego wpływu na jakość wyświetlanego obrazu ani precyzję obsługi dotykowej smartfona.

Nokia 3.4 – jakie zalety ma osłonka na ekran?

Gwarantowana przez folie poliwęglanowe i szkła hartowane ochrona ekranu jest zróżnicowana. Tańsze folie ochronne to cienkie i elastyczne akcesoria. Charakteryzują się łatwą aplikacją i wysoką trwałością. Folie poliwęglanowe zabezpieczają wyświetlacz przede wszystkim przed zarysowaniami. Z kolei droższe szkła ochronne są bardziej solidne. Mają wysoką twardość i grubość 0,33 mm. Warto wybierać szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Tego rodzaju szkła ochronne są w stanie zapobiegać stłuczeniom szybki ekranowej na skutek uderzenia lub upadku telefonu. Dodatkowy atut, jaki posiadają wszystkie nasze folie i szkła ochronne, to posiadana przez nie specjalna powłoka oleofobowa. Zapobiega szybkiemu brudzeniu ekranu i ułatwia jego czyszczenie.

Specyfikacja techniczna telefonu Nokia 3.4

Nokia 3.4 to 6,39-calowy smartfon z niskiej półki cenowej. Ma wąskoramkowy ekran, który wyświetla obraz w jakości HD+. W lewym, górnym rogu wyświetlacza mieści się przedni aparat fotograficzny bez notcha o matrycy 8 Mpx. Z tyłu obudowy znajduje się potrójny aparat, który składa się z obiektywu standardowego, szerokokątnego oraz do rejestracji głębi ostrości. Użytkownik ma do wyboru telefon w wariancie z pamięcią wbudowaną 32 lub 64 GB, a także pamięcią RAM 3 lub 4 GB. Atutem smartfona jest pojemna bateria 4000 mAh. Do dyspozycji pozostaje funkcja Dual SIM, moduł NFC oraz czytnik linii papilarnych.