Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Nokia 4.2

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Nokia 4.2 - niezawodna ochrona ekranu

Delikatne ekrany urządzeń mobilnych wymagają szczególnej ochrony. Z myślą o użytkownikach smartfonów, którym zależy na zminimalizowaniu ryzyka stłuczenia, pęknięcia lub zabrudzenia ekrany i innych komponentów, a jednocześnie zachowaniu atrakcyjnego wyglądu urządzenia, powstały ochronne folie i szkła na ekran. Szybki i folie na front, których bardzo duży wybór można znaleźć w ofercie etuo.pl, mają tę zaletę, że bardzo łatwo się je montuje i zapewniają skuteczną ochronę na bardzo długi czas. W zależności od indywidualnych potrzeb właścicieli urządzeń mobilnych oraz specyfiki samych smartfonów, tabletów czy czytników e-booków, można dobrać osłonki na sam tylko ekran albo produkty chroniące całość.

Zalety ochrony ekranu Nokia 4.2

Folie poliwęglanowe i szkła ochronne są dyskretne, ale niech nikogo to nie zmyli. Są bardzo wytrzymałe i solidne - osiągają twardość od 3 do 9H w skali Mohsa. Dostępne na rynku modele są dopasowane do potrzeb zarówno tych topowych smartfonów, jak i takich rzadziej spotykanych. Mają specjalne wycięcia na obiektywy aparatu, przyciski funkcyjne i inne ważne komponenty, a przy tym nie zaburzają funkcji dotykowych ekranu. Występują w wersji na samą matrycę, cały front, cały telefon (boki, przód i tył) oraz w tej dopasowanej do aparatów z zakrzywionym ekranem. Oferta osłonek na ekran obejmuje także takie produkty, jak folio-szkła, zwane inaczej hybrydami, folie ochronne i szkła hartowane uniwersalne, przyjmujące formę blistrów do docięcia, a także szkła i folie na tylne aparaty w telefonach.

Nokia 4.2 - specyfikacja modelu

Smartfon Nokia 4.2, choć dostępna na rynku od niedługiego czasu (premiera tego modelu miała miejsce w I kwartale 2019 roku, to już zdążył zjednać sobie sympatię sporej grupy użytkowników. Aparat ma wymiary 148.95 x 71.30 x 8.39 mm i waży 161 g. Zastosowany w nim system operacyjny to Android 9.0 Pie. W standardowym wyposażeniu znajdziemy baterię litowo-jonową 3000mAh oraz 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 439 z zegarem 2.00 GHz. Smartfon posiada wiele ciekawych funkcji, takich jak choćby biometryczne odblokowywanie twarzą.