Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Nokia 6.2

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Nokia 6.2 – niezawodna ochrona ekranu

Warto przemyśleć wybór zabezpieczenia frontu naszego smartfona. Należy dostosować go do naszych indywidualnych preferencji, mając na względzie przede wszystkim sposób użytkowania. Dla osób ostrożnych i dbających o elektronikę wystarczającym rozwiązaniem mogą być folie poliwęglanowe. Tego rodzaju folie ochronne zabezpieczają ekran przede wszystkim przed zarysowaniami i zabrudzeniami, ponieważ posiadają cienką i elastyczną konstrukcję. Ich główną zaletą jest posiadanie matowej powierzchni, dzięki której nie tylko mniej widoczne stają się ewentualne zabrudzenia, ale także łatwiej się je czyści. Właściciele smartfonów, którzy mają tendencję do upuszczania przedmiotów, powinni z kolei wybierać szkła hartowane. Ich grubsza konstrukcja oraz twardość na poziomie 9H w skali Mohsa dają większą szansę na ochronę przed stłuczeniem wyświetlacza.

Zalety ochrony ekranu Nokia 6.2

W dobie smartfonów z coraz większymi ekranami bazującymi na jeszcze bardziej imponujących technologiach wyświetlania obrazu, stosowanych na przykład w Nokii 6.2, nienoszenie na telefonie szkła ochronnego to po prostu zbrodnia. Szkła i folie na ekran zabezpieczają najwrażliwszą część urządzenia, jaką jest wyświetlacz, dzięki czemu możemy jak najdłużej cieszyć się jego takim samym stanem, co w dniu zakupu. Nie będziemy musieli wówczas martwić się o porysowanie lub zabrudzenie ekranu smartfona na skutek noszenia go w torebce czy kieszeni razem z kluczami i innymi przedmiotami. W niektórych przypadkach ograniczymy także do minimum możliwość pęknięcia wyświetlacza w wyniku upuszczenia urządzenia, nawet z dużej wysokości.

Nokia 6.2 – specyfikacja modelu

Nokia 6.2 posiada 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 636, który gwarantuje potężną moc obliczeniową. Urządzenie wyróżnia się także wysokiej klasy aparatem fotograficznym oraz pojemną baterią 3500 mAh. Wyłącznie smartfony Nokia posiadają technologię Pure Display, dzięki której odtwarzany materiał wideo jest w czasie rzeczywistym przekształcany w format HDR. Dzięki temu wyświetlacz Full HD o przekątnej 6.2”, którym dysponuje telefon Nokia 6.2, gwarantuje żywe kolory i wyrazistość. Zdecydowanie warto wyposażyć go w zabezpieczenie ekranu, dzięki któremu będziemy mogli stale cieszyć się doskonałą jakością obrazu.